Lempa nagams 248w LED/UV
Lempa nagams 248w LED/UV
Lempa nagams 248w LED/UV
Lempa nagams 248w LED/UV
Lempa nagams 248w LED/UV
Lempa nagams 248w LED/UV
Lempa nagams 248w LED/UV
Lempa nagams 248w LED/UV

Lempa nagams 248w LED/UV

kaina: 40 € vieta: Kaunas
248W LED/UV hibridinė lempa Y13, WHITE

Stilinga, moderni ir ypač galinga UV/LED lempa su Dual LED/UV technologija, kurios dėka šioje lempoje stingsta visos UV ir LED priemonės. Lempoje sumontuota net 60vnt. UV/LED šviesos diodų, kurie yra nežalingi žmogaus organizmui. Lempa taip pat turi judesio daviklį, todėl įdėjus plaštaką į lempą ji įsijungia, o ištraukus plaštaką – automatiškai išsijungia. Prietaiso korpuso viršutinėje dalyje rasite įmontuotą 10s, 30s, 60s ir 99s laikmatį. 99s nustatymas turi LOW HEAT funkciją, kuri leidžia reguliuoti lempos galią, todėl su šia lempa lengvai išvengsite gelio kaitimo, deginimo pojūčio. Lempa tinkama nagų priauginimui ir geliniam lakavimui, o išskirtinis dizainas puikiai pritaikytas atlikti ir pedikiūrą. Nuimamas lempos pagrindas/dugnas palengvina lempos priežiūrą ir paviršiaus valymą. Idealiai tinkama naudoti grožio salonuose.

Techniniai duomenys:

įtampa: 100-240V, 24V 1A
galingumas 248W
UV bangos ilgis: 365 + 405 nm
šviesos diodų skaičius: 60vnt. DUAL LED
laikmatis 10s/30s/60s/99s
judesio davikliai
lempos aušinimo technologija
reguliuojamas lempos galingumas
išskirtinis dizainas
LCD ekranas
matmenys - plotis 23cm, aukštis 9cm, gylis 20cm, laido ilgis apie 90cm

Komplektaciją sudaro: 1 x lempa, 1 x maitinimo laidas.

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomąsias rankas, įvairių rūšių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA, DPD paštomatais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 60eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt 
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas atnaujintas
prieš 6 valandas
skelbimą perskaitė
0
įsiminti