SKELBIMAS PAŠALINTAS

Teptukų valiklis 100ml

kaina: 4 € vieta: Kaunas
Nepakeičiamas skystis skirtas pašalinti akrilo, lako, dažų ir gelio likučius iš sintetinių ar natūralaus plauko teptukų. Nuolatinė ir efektyvi šepetėlių valymo priemonė ne tik padeda užtikrinti jų švarą, bet ir juos tausoja, apsaugo nuo greito susidėvėjimo.

pašalina įvairių priemonių likučius
nepažeidžia teptuko šerelių
reguliarus priemonės naudojimas saugo teptukus nuo susidėvėjimo
turi malonų kvapą

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje ***** arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomąsias rankas, įvairių rūšių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA, DPD paštomatais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už **********eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. **********C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius ********** ) arba internetinėje par*****otuvėje *****
skelbimas buvo atnaujintas
Kovo 21
skelbimą perskaitė
1