Odelių minkštiklis, šalintojas 50ml
Odelių minkštiklis, šalintojas 50ml

Odelių minkštiklis, šalintojas 50ml

kaina: 10 € vieta: Kaunas
FARMONA ARTIST greito poveikio odelių minkštiklis, šalintojas, 50ml

Išskirtinė produktų linija sukurta vitaminų, fermentų ir vaisių rūgščių pagrindu, kurios rūpinasi Jūsų rankų, odelių bei nagų idealia išvaizda.
Produktų formulės sukurtos taip, kad jos puikiai derėtų su gelinio lakavimo ar nagų priauginimo procedūromis, neįtakojant jų patvarumo, dirbtinės medžiagos išnešiojimas bus maksimalus.

PASKIRTIS: profesionalaus manikiūro atlikimas, skirta išsausėjusių, greitai augančių ir sunkiai pašalinamų, plonų, jautrių odelių aplink nagus pašalinimui.

POVEIKIS: greitas, lengvas ir efektyvus odelių suminkštinimas, leidžiantis per kelias sekundes pašalinti perteklines odeles aplink nagus, padeda išvengti nago odelių plyšimų, įtrūkimų, išvalantis nago plokštelę nuo prilipusių odelių, odelių drėkinimas.

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomąsias rankas, įvairių rūšių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA, DPD paštomatais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 60eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt 
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas atnaujintas
prieš 2 valandas
skelbimą perskaitė
0
įsiminti