Formelės nagų priauginimui 500vnt
Formelės nagų priauginimui 500vnt
Formelės nagų priauginimui 500vnt
Formelės nagų priauginimui 500vnt

Formelės nagų priauginimui 500vnt

kaina: 16 € vieta: Kaunas
Profesionalios vienkartinės, popierinės formelės skirtos įvairių formų nagų priauginimui, kurių pagalba nesunkiai suformuosite ir priauginsite norimos formos nagus. Formelės lengvai pritaikomos, pagal natūralaus nago šypsenos liniją bei šoninius velenėlius. Formelėje rasite ne tik ilgio žymėjimą, bet ir šoninių volelių, šypsenos žymą. Standžios, puikaus lipnumo. Skirtos naudoti su geliu, akrilu ar polygeliu.
Pakuotėje 500vnt. formelių.

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomąsias rankas, įvairių rūšių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA, DPD paštomatais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 60eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt 
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas atnaujintas
prieš 7 valandas
skelbimą perskaitė
0
įsiminti