Vaško šildytuvas 400ml 100w
Vaško šildytuvas 400ml 100w
Vaško šildytuvas 400ml 100w
Vaško šildytuvas 400ml 100w
Vaško šildytuvas 400ml 100w
Vaško šildytuvas 400ml 100w

Vaško šildytuvas 400ml 100w

kaina: 17 € vieta: Kaunas
Vaško šildytuvas skirtas depiliacijai namuose ir grožio salonuose. Tinka įvairių rūšių vaškui šildyti. Prietaisas turi apsauginį dangtį bei papildomą indą su rankenėle, todėl yra lengvai valomas ir saugus naudoti. Vaško šildytuvas taip pat turi temperatūros reguliatorių, todėl visuomet išlaikysite tinkamą vaško temperatūrą. Dėl savo technologijos jis greitai pašildo vašką ir palaiko pastovią temperatūrą.

Techniniai duomenys:

įtampa 220-240 V / 50-60 Hz
galingumas - 100W
telpa 400ml skardinės
temperatūros reguliatorius nuo 35 iki 120C
kontrolinė lemputė ir spragtelėjimo sistema (pasukus rankenėlę girdimas spragtelėjimas, kad įrenginys įjungtas / išjungtas).
tinka įprastam vaškui, biriam vaškui, kaladėlių tipo ir parafinui

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomąsias rankas, įvairių rūšių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA, DPD paštomatais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 60eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt 
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas atnaujintas
prieš 7 valandas
skelbimą perskaitė
0
įsiminti