Odelių minkštiklis šalintojas 5ml
Odelių minkštiklis šalintojas 5ml

Odelių minkštiklis šalintojas 5ml

kaina: 3 € vieta: Kaunas
NTN CUTICLE REMOVER odelių šalintojas, 5ml

Gelinės konsistencijos priemonė, kurios dėka neinvaziniu būdu greitai ir lengvai atsikratysite nepageidaujamos, suragėjusios odos. Pieno spalvos, švelniai veikianti priemonė nedirgina odos ir užtikrina komfortišką procedūrą. Itin greitas ir švelnus veikimas leidžia priemonę naudoti net labai jautrios odos savininkams. Reguliarus priemonės naudojimas garantuoja, kad oda nesukietės ir ją bus lengva pašalinti. Priemonę galima naudoti odelėms aplink nagus ir ant suragėjusios pėdų odos tam tikrose vietose.

nedirgina odos
tinka jautriai odai
greitas veikimas
efektingas odelių pašalinimas
tinka odelėms aplink nagus
tinka suragėjusiai odai ant pėdų

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomąsias rankas, įvairių rūšių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA, DPD paštomatais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 60eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt 
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas atnaujintas
prieš 4 valandas
skelbimą perskaitė
0
įsiminti