Pavežėjo darbas Kaune! Apmokame individualios veiklos mokeščius!

vieta: Kaunas
Ieškome vairuotojų norinčiu dirbti pavežėjais Kaune!

Apmokame individualios veiklos mokeščius!

Ieškome vairuotojo su 2 metų stažu, pavežėjo veiklai vykdyti su TOYOTA PRIUS hibridiniu automobiliu turinčiu dujų įrangą.

Lankstus darbo grafikas, galima derinti su studijomis ar dirbti kaip papildomą darbą, taip pat galima dirbti tik savaitgaliais. Yra dieninės ir naktinės pamainos. Dieninė pamaina prasideda 08:00, dirbama 10 valandų per dieną, kiekvienas pasirenka kiek laiko skiriama pertraukai ar pietums, galima dirbti ir visas 12 valandų. Naktinė pamaina keičiasi ir prasideda 20:00.
Automobiliai techniškai tvarkingi (už techninę pusę esame atsakingi mes), švarūs (Automobiliams užsakyti “Švaros broliai abonementai, švara jums kainuoja tik 1€ pamainai), patikimi ilgose kelionėse, pilna įranga darbui. Apdrausti privalomuoju bei papildomu kasko draudimu, su pavežėjo rizika ir keleivių apsauga.
Suteikiama CIRCLE K įmonės kuro kortelė (-10cnt benzinui/dyzeliui, -7cnt dujoms), galite ją naudotis taip pat ir savomis reikmemis, dujas už kurias atsakingas vairuotojas pilame tik su šia kortele, už benziną mokame mes.
Padedame kiekvienam asmeniškai užpildyti visus reikiamus dokumentus (Individuali veikla, LTSA leidimas, BOLT paskyra) prieš pradedant dirbti, taip pat pilnai ir apmokome kaip elgtis su programėle bei naudotis kitomis darbo funkcijomis.
Atlyginimas skaičiuojamas nuo jūsų surinkto pinigų skaičiaus visų 50% lieka jums. Mažiausias valandinis atlyginimas skaičiuojamas nuo 8€ per valandą į rankas. Iš likusių 50% mums skiriame 25% BOLT komisiniui mokesčiui, likusieji 25% automobilio švara, eksploatacija, sąskaitos-faktūros. Išrašome sąskaitą-faktūrą už jūsų pradirbtą laikotarpį VMI išlaidoms deklaruoti, jog būtų nuskaityti individualios veiklos mokesčiai

Užsienio piliečiams padedame susitvarkyti dokumentus, jog galėtumėte dirbti šį darbą.

Susidomėjai?
+370 (642) 86 541
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas patalpintas
Sausio 04
skelbimą perskaitė
4
įsiminti