Kelionių organizatorius "FOXtravel"

Kelionių organizatorius "FOXtravel"

"FOXtravel" susikūrė 2009 metais, susibūrus profesionaliai komandai, turinčiai ilgametę patirtį kelionių organizavimo, pardavimo ir turistų aptarnavimo srityje. Bendradarbiaudami tik su patikimais partneriais, savo klientams siūlome optimaliausius ir patikrintus kelionių variantus, kurių kainos bei kokybės santykis geriausias.

Pagrindinis mūsų išskirtinumas: poilsinių, pažintinių ir dalykinių kelionių į JUNGTINIUS ARABŲ EMYRATUS organizavimas. Turime sudarę sutartis su patikimiausiais JAE partneriais, todėl savo klientams galime pasiūlyti platų apgyvendinimo asortimentą visuose 7 emyratuose (Dubajuje, Šardžoje, Adžmane, Abu Dabyje, Ras al Chaimoje, Um al Kaivaine, Fudžeiroje), išskirtines ekskursines programas, vedamas kvalifikuotų gidų įvairiomis kalbomis.

Kelionių organizatorius "FOXtravel" jau 5-tus metus Lietuvos ir užsienio keliautojams siūlo pažinti šį nepaprastą arabišką kraštą, garsėjantį savo ultra šiuolaikišku gyvenimu, susipynusiu su islamiška kultūra, bekraštėmis dykumomis ir žmogaus sukurtomis oazėmis, mečetėmis ir stulbinančiais dangoraižiai, architektūriniais stebuklais, milžinišku asortimentu aukščiausios klasės viešbučių, maitinimo, sporto paslaugų įvairove, laisvalaikio pramogomis, išskirtinėmis ekskursijų programomis, o taip pat gausybe restoranų, barų ir kavinių.

Na o mūsų darbuotojai gali pasigirti net 15 metų patirtimi organizuojant keliones į JUNGTINIUS ARABŲ EMYRATUS, todėl neabejojame savo profesionalumu, patikimumu ir teikiamų paslaugų kokybe.
Kitos mūsų paslaugos apima Lietuvos ir užsienio operatorių organizuojamų kelionių pardavimą, aviabilietų užsakymą ir pardavimą, viešbučių bet kuriame pasaulio taške rezervavimą, kelionių finansinių nuostolių draudimą (medicininių išlaidų, sveikatos, neįvykusios kelionės, bagažo ir kt.), dokumentų vizoms gauti tvarkymą bei kitų individualių pageidavimų, susijusių su kelionėmis realizavimą.

Vartotojas nėra įkėlęs skelbimų