Skalbimo gelis PROFline, audinių minkštiklis

kaina: 10,14 €(35,01 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

PROFline skalbimo gelis WHITE, skirtas baltiems audiniams. 
PROFline skalbimo gelis UNIVERSAL, skirtas visų tipų audiniams. 
PROFline skalbimo gelis COLOR, skirtas spalvotiems audiniams. 
PROFline skalbimo gelis SENSITIVE, skirtas visų tipų audiniams. Tinka žmonėms turintiems jautrią ar alergišką odą, vaikams. 

Talpa: 5 litrų bakelis. 
Skalbimų kiekis: 4-5 kg skalbimo mašinai- 100. 
6 kg skabimo mašinai- 80. 
Kaina: 35,00 Lt/ 10,14 Eur 
* perkant skalbimo gelį, nemokamai gausite skalbimo gelio "dozatorių- kapsulę" 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Skalbimo gelis puikiai išskalbia drabužius, juos dezinfekuoja bei atgaivina audinių spalvas ir nepriekaištingai išskalbia įvairių tipų dėmes. Tinka skalbimui rankomis bei skalbimo mašina. Patogus dozuoti. Priemonės paskirtis - išskalbti drabužius, juos atgaivinat ir dezinfekuojant. Tinkamai naudojant neklasifikuojamas kaip pavojingas žmonių sveikatai ir aplinkai. 
Laikyti sausoje tinkamai paruoštoje patalpoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių poveikio ir nuo šilumos židinių, karštų paviršių ir atviros liepsnos. 

************************************************************************************** 


Profline audinių minkštiklis, minkština visų tipų audinius, jiems nepakenkdamas.Naudojant skalbinių minkštiklį Profline, skalbiniai tampa švelnūs, purūs bei itin kvapnūs. 

Talpa: 5 litrų bakelis. 
Skalbimų kiekis: 4-5 kg skalbimo mašinai- 180. 
6 kg skabimo mašinai- 150. 
Kaina: 30,00 Lt/ 8,69 Eur 


**************************************************************************************************************************************************************************** 
Visi Profline produktai yra sertifikuoti, produktų kokybė ir gamybos procesai yra griežtai kontroliuojami ir laikomasi atitinkamų EU norminių aktų ir direktyvų: EB Nr.648/2004, 1907/2006/EB (REACH), 73/404/EBB, 73/405/EBB. Gamybos procese taip pat geros įdiegti gamybos praktikos ir geros higienos praktikos modeliai. 
- PROFLINE gamybos procese naudojamos tik aukščiausios kokybės sudedamosios medžiagos, gamtinis muilas, kiti natūralūs komponentai, kurie efektyviai kovoja su įsisenėjusiais nešvarumais ir dėmėmis. 
- PROFLINE skalbimo priemonėse, kaip ir daugelyje ekologiškų priemonių, naudojamos tik lengvai aplinkoje skylančios paviršiaus aktyviosios medziagos. Į skalbimo miltelių sudėtį įeina naturalūs fermentai, t.y. enzimai, kurie yra gamtinės kilmės ir išgaunami is natūralios tulžies. Tulžis yra vienas geriausiai dėmes šalinančių priemonių. 
- PROFLINE sudėtyje NĖRA fosfatų, chloro junginių, dažų, optinių baliklių ir kvapiųjų medžiagų, kurie gali sukelti alergijas ir kontaktinį dermatitą. 
PROFLINE produktai užtikrina jūsų skalbinių ir namų švarą, tausodami Jūsų sveikatą ir Jus supančią aplinką! 
************************************************************************************** 


Didmeninė ir mažmeninė prekyba skalbimo, valymo priemonėmis. 

Užsakymai priimami tel.nr. *****. 
Atvežame nemokamai į namus, ar darbo vietą visoje LIETUVOJE!
skalbimo gelis profline - nuotrauka 1 skalbimo gelis profline - nuotrauka 2 skalbimo gelis profline - nuotrauka 3 skalbimo gelis profline - nuotrauka 4