Staklių operatorė

vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Darbo funkcijos:

Jeigu Jūs ieškote darbo gamyboje esame tikri, kad galime Jums pasiūlyti galimybę dirbti prie staklių su medžio lukštu, kuris naudojamas baldų gamybai ar medžio imitacijai, Jūsų darbas būtų medžio lukštą apdirbti. Jūsų darbo diena prasidėtų vienoje iš trijų pamainų 06:00val., 14:30val., arba 22:00val. Darbas vyktų prie staklių (klijavimo, presavimo, karpymo). Prie visų staklių apmokiname, išmokome darbo subtilybių. Taip, tenka pripažinti, kad darbas gamyboje nėra itin lengvas, tačiau esame tikri, kad ilgalaikiai darbuotojai gali užtikrinti, kad tai yra įmanoma. Atsižvelgdami į tai, galime garantuoti, kad vien tik bandomuoju laikotarpiu mokame didesnį atlyginimą nei minimalų, o vėliau suteikiame galimybę gauti atlyginimą pagal kategoriją. Visada skatiname darbuotojus mokytis, tapti šios srities specialistais - technologais.

Reikalavimai kandidatui:

Didelių reikalavimų nekeliame, nes esame tikri, kad galime išmokyti visų Jums ir mums reikalingų įgūdžių darbui atlikti. Kas mums svarbu pradžiai, kad žmogus tiesiog būdų kruopštus, atsakingas ir su noru dirbti bei mokytis.

Įmonė siūlo:

Esame tikri, kad galime suteikti galimybę gauti didesnį nei minimalų atlyginimą bandomuoju laikotarpiu (1200lt į rankas), po bandomojo iki (1800lt į rankas), dirbti pamainomis nuo pirmadienio iki penktadienio, darbas būtų Žemuosiuose Paneriuose (Savanorių pr.), savaime suprantamas visas socialines garantijas ir kitus privalumus.


Daugiau darbo pasiūlymų *****
stakliu operatore - nuotrauka 1