DVR-S109 tai puikios kainos ir kokybės santykis

kaina: 54,74 €(189 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

DVR-S109 tai puikios kainos ir kokybės santykis
PALTUS VAIZDO REGISTRATORIŲ PASIRINKIMAS ŠIAULIUOSE. *****
Nė vienas nesame apsaugoti nuo nemalonių avarinių situacijų ir nuo piktybiškų kelių „erelių” išpuolių! Sakoma, atsarga gėdos nedaro, tad jeigu Jūs norite kad Jūsų artimasis jaustųsi saugus ir užtikrintas kelyje, nepraleiskite progos padaryti savo artimajam praktišką dovaną įsigyjant automobilinę vaizdo kamerą DVR-S109, kuri patikimai užfiksuos eismo įvykio detales ir užkirs kelią ginčams!
DVR-S109 kaina TIK 189LT. (54,74EUR)Platesnė informacija www.pirkciau.
Šis vaizdo registratorius yra aukštos specifikacijos, modernaus, gražaus dizaino. Lengvas su kelių rūšių laikikliais, su 120 laipsnių apžvalgos kampu. Naktinis pašvietimas ir didelis ekranas suteikia šiam registratoriui patogumo, komforto.
Šis modelis pasižymi gaminio kokybe, tvirtu korpusu, aukšta filmavimo raiška, naktiniu pašvietimu, didesniu ekranu, kad būtų matomas filmuojamas vaizdas, reikalingu failų išsaugojimu, integruotu judesio davikliu, G-sensoriumi.
Šis registratorius skirtas tiems, kurie nori nebrangios , bet patikimos ir ilgai dirbančios kameros. Tai puikios kainos ir kokybės santykis.
HD rašymo kokybė, todėl užfiksuotas vaizdas bus aiškus, matomas, ryškus.
VIDEO RAIŠKA: FULL HD 720P P30; 720P P60:1280x720 P60
ATMINTIS: 2GB -32 GB Mikro SD kortelė (rekomenduojama 6 klasės ir aukštesnės klasės)
Prietaisas turi svarbių failų išsaugojimo galimybę neužrašant jų ant viršaus ciklo rašymo metu.
GPS SENSORIUS(pagreičio matuoklis)- automatiškai išsaugo vaizdą po kritimo arba keičiant pagreitį. Jutiklis skirtas matuoti transporto priemonės pagreitį.
Kamera pradeda automatiškai įrašinėti įjungus automobilio maitinimą, sustoja ir išsijungia – išjungus automobilio maitinimą. Įrašas vyksta laiko intervalais arba kol kortelė bus pilna. Ciklas – pritrūkus kortelėje laisvos vietos , rašoma iš pradžių jau ant įrašytų vaizdų.
Šią kamerą taip pat galima naudoti kaip kamerą prie kompiuterio ir naudoti kaip internetinę kamerą bendraujant su artimaisiais per skype.
Tinka bet kuriai transporto priemonei.
Prietaisas naujas, ištestuotas paruoštas naudojimui. Suteikiama 12 mėn. Garantija.
Modelis: DVR-S109 kaina TIK 189LT (54,74 EUR). Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą.
Mob: *****, *****
Daugiau informacijos: internetinėje parduotuvėje *****
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje adresu Vilniaus 230, Šiauliai.
dvr s109 tai puikios kainos ir - nuotrauka 1 dvr s109 tai puikios kainos ir - nuotrauka 2 dvr s109 tai puikios kainos ir - nuotrauka 3 dvr s109 tai puikios kainos ir - nuotrauka 4 dvr s109 tai puikios kainos ir - nuotrauka 5 dvr s109 tai puikios kainos ir - nuotrauka 6 dvr s109 tai puikios kainos ir - nuotrauka 7 dvr s109 tai puikios kainos ir - nuotrauka 8