Televizorius LG 42LB650V LED 42" Smart 3D

kaina: 437,33 €(1 510,01 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Paieška

Tiesiog įrašykite ar ištarkite bet kokį raktinį žodį, ir „Universal Search“ iš karto pateiks aktualų vaizdo turinio pagal pareikalavimą, transliuojamų programų ir „YouTube“ vaizdo klipų sąrašą. Geriausia paieškos funkcija leidžia televizoriaus ekrane surasti bet ką ir pagerina Jūsų pramogas naudojant „LG“ išmanųjį televizorių.
Rekomendacijos

„LG“ išmanusis televizorius pateikia rekomendacijų, remdamasis tikralaikiu turinio populiarumu konkrečioje vietoje, miniatiūrų ir išsamesnę informaciją, kad Jums būtų lengviau išsirinkti norimą turinį.
Kodėl sukūrėme „WebOS“

Išmanusis televizorius „LG“ turi nepaprastą naujovę – „webOS“. Ši naudotojo sąsaja viską supaprastina ir leidžia be vargo mėgautis norimu turiniu.
Leistuvė – greitai ir lengvai rinkitės turinį

Nuspaudę mygtuką „Home“, galite rinktis turinį ir funkcijas leistuvėje, esančioje ekrano apačioje, kuri leidžia persijunginėti tarp transliuojamų programų ir pasirinkto turinio.
„Live Menu“ – naujas būdas perjunginėti kanalus

Rekomendacijos, kanalai, paieškos funkcija ir įrašyta informacija atsiranda „Live Menu“ ekrane, kai užvedate nuotolinio valdymo pultelio žymeklį ant televizoriaus ekrano. Galite lengvai rasti norimą kanalą ir į įjungti žiūrėdami kitą kanalą.
Bendrinimas

Lengvai bendrinkite mėgstamą turinį. Parinkite ir bendrinkite rinkmenas iš išorinių įrenginių, prijungtų prie Jūsų televizoriaus, naudodami „LG SmartShare™“ savo televizoriaus dideliame ekrane. „LG“ pristato išmanųjį televizorių, prie kurio prijungti kitus įrenginius yra paprasčiau nei anksčiau.
Įrašymas

Atsižvelgdama į Jūsų užimtumą, „LG“ į savo išmanųjį televizorių įdiegė puikių įrašymo technologijų, pavyzdžiui, „Time Machine II“, kuri leidžia žiūrėti mėgstamą turinį, kai Jums patogiausia.
„LG Store“ – viskas vienoje vietoje.

Naujasis išmanusis televizorius su „webOS“ leidžia naudotis visomis „LG Store“ pramogomis, pavyzdžiui, tiesioginės transliacijos, vaizdo turinys pagal pareikalavimą, trimatis turinys, programėlės ir rekomenduojamas turinys. „LG Store“ rasite visas pramogas.
„Fun Setup“ – nesudėtinga televizoriaus sąranka

„webOS“ paremtas išmanusis televizorius turi naują funkciją, kuri padeda lengvai nustatyti jo parametrus. Pradėjus sąranką, „webOS“ talismanas „BeanBird“ pateiks aiškias instrukcijas ir padės lengvai bei linksmai sukonfigūruoti televizorių.
„Input Assist“ – naudinga pagalba!

Dabar prijungti išorinius įrenginius prie televizoriaus ir jais naudotis yra paprasta – kaip ir turėtų būti. Pamirškite painias nuotolinio valdymo pultelio mygtukų kombinacijas, kurių reikia prijungus kompiuterį ar kitą nešiojamąjį įrenginį prie televizoriaus.


Ekrano informacija
Ekrano įstrižainė 42"
Ekrano tipas LED
Ekrano raiška 1920 x 1080
Skleistinės dažnis 500Hz
3D Technologija Passive 3D
Vaizdo kokybės variklis Triple XD Engine
HD technologija Full HD
Bendra informacija
Garantija 24
Gamintojas LG
3D TV Taip
CL+ Jungis CI+ (1.3)
3D akiniai komplekte 2 vnt.
SMART TV Taip
Filmų peržiūra iš USB Taip
HDMI 3
Komponentinė jungtis (Y/Pb/Pr) 1
USB 3
Įmontuoti TV imtuvai DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Garso galia (RMS) 2 x 10W
Integruotas Wireless LAN Taip
Garso sistema Clear Voice II
Aukštis 437 mm
Plotis 731 mm
Gylis 54.5 mm

Prekę galite užsakyti mūsų internetinėje parduotuvėje:
*****

Už papildomą mokestį pristatome visoje Lietuvoje
televizorius lg 42lb650v led - nuotrauka 1