Parkavimosi sistema su LED ekranu ir 6 jutikliais tik 199 LT

kaina: 57,63 €(198,98 Lt)

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Parkavimosi sistema su LED ekranu ir 6 jutikliais tik 199 LT
PARKAVIMOSI SISTEMA SU LED EKRANU + 6 JUTIKLIAI
Daugiau informacijos bei prekių: ***** Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. UAB “REGO TECH” atsako už prekių kokybę bei pristatymą laiku! Garantija 12 mėn. Pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS!
Modelis: PS-37S6, KAINA 199,-LT
Ekranas: Spalvotas LED ekranas, vaivorykštės spalvos.
Jutikliai: Juoda/Sidabrinė spalvos.
Jutiklių skaičius: 4 vienetai galui/2 vienetai priekiui
Jutiklių skersmuo: 20 mm.
Jutiklių laidas: galinių 2.5 metrai, priekinių 6 metrai.
Aptikimo atstumas: 0.3-2.0 metrų galo/0.8-0.0 metrų priekio.
Garantija: 12 mėn.
Parkavimosi sistema - pagalba saugiam ir patogiam vairavimui. Sistema pradeda veikti pradėjus važiuoti. Parkavimąsi nedidelėje erdvėje palengvina jutikliai, kurie montuojami galiniame bei priekiniame bamperyje. Ekranas suteikia garso ir vaizdo informaciją apie kliūtį, esančią automobilio gale bei priekyje. Taip pat ekrane rodomas atstumas iki kliūties. Kai nėra kliūties, ekranas išjungiamas, kad neblaškytų vairuotojo. Naudodami šią sistemą, net ir patyrę vairuotojai gali be jokio nerimo parkuotis mažai apšviestose ir mažose ertmėse. Parkavimosi sistema remiasi modernia ultragarso signalo atstumo nustatymo technologija.
JUTIKLIAI: Šalčiui bei vandeniui atsparūs jutikliai. Spalva - sidabrinė/juoda. 6 vnt. jutiklių.
EKRANAS: LED ekranas, spalvos: žalia, geltona, raudona (priklausomai nuo kliūties atstumo).
PRIEDAI: 6 parkavimosi jutikliai, LED ekranas su zumeriu, grąžtas, valdymo blokas, maitinimo laidas, instrukcija, dėžutė.
Modelis: PS-37S6. KAINA 199 LT. NEMOKAMAS pristatymas visoje LIETUVOJE! Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą.
Mob: *****, *****
Daugiau informacijos: ***** arba galima tiesiogiai pirkti internetinėje parduotuvėje *****
parkavimosi sistema su led - nuotrauka 1 parkavimosi sistema su led - nuotrauka 2 parkavimosi sistema su led - nuotrauka 3 parkavimosi sistema su led - nuotrauka 4 parkavimosi sistema su led - nuotrauka 5 parkavimosi sistema su led - nuotrauka 6 parkavimosi sistema su led - nuotrauka 7