Garažo vartai

kaina: 0,29 €(1 Lt) vieta: Alytus

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Patogumas – sekciniai vartai yra patogūs naudoti – automobilį galima pastatyti prie pat vartų tiek iš vidaus, tiek iš lauko.

Įvairovė – platus vartų sekcijų dizainų pasirinkimas. Siūlome platų ne tik standartinių, bet ir unikalaus dizaino vartų sekcijų pasirinkimą. Tai garantuoja, kad bet kokio tipo namui galėsime pritaikyti garažo vartus.

Pritaikomumas – vartai gaminami tiksliai pagal Jūsų garažo nišos išmatavimus. Tai užtikrina, kad užsakyti vartai bus pagaminti būtent Jūsų garažui be papildomo mokesčio.

Kokybė ir saugumas – vadovaujamasi EN ISO *****:***** kokybės standartu. Produktai yra tikrinami, kad atitiktų CE reikalavimus pagal EN *****, įskaitant pirštų neprispaudžiančius segmentus ir konstrukcijas, spyruoklių trūkimo apsaugas ir kitus įrengimus, kurie garantuoja saugų vartų eksploatavimą. Per daugelį metų ištobulintos kokybės sistemos dėka, klientus pasiekia aukščiausios kokybės sekciniai vartai.

Termo izoliacija – sekcinių vartų segmentai yra užpildyti ištisiniu ***** mm storio PU sluoksniu ir apjuosti orui nepralaidžiu sandarinimu aplink visą vartų perimetrą, kas užtikrina efektyvią šilumos izoliaciją.

Vartai gali būti atidaromi tiek rankiniu būdu, tiek automatikos pagalba. Siūloma automatika yra CE sertifikuota ir užtikrina patogų, efektyvų ir saugų sistemos darbą.

Kai reikalingas papildomas įėjimas į garažą ir nėra vietos įrengti šonines duris, siūlome praėjimo dureles vartuose.

Vartams suteikiama ***** metų garantija!!!

Alytaus miesto ir rajono gyventojus bei svečius maloniai kviečiame apsilankyti mūsų ekspozicijų salėje Ligoninės g. *****, Alytus.

UAB Expolita

*****

*****

www.expolita.lt 
garazo vartai - nuotrauka 1 garazo vartai - nuotrauka 2 garazo vartai - nuotrauka 3