Pinti baldai

kaina: 0,29 €(1 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Pinti gaminiai – tai paprastumas, lengvumas ir žavesys. Jie suteikia didelį individualumo laipsnį.
Kiekvienas baldas gaminamas rankiniu būdu ir tampa unikalus. Kiekvienas baldas – tai gamintojo asmenybė, kuri įkūnija savo gebėjimus ir išradingumą.
Šie natūralūs gaminiai yra ilgaamžiai tiek pagal kokybę, tiek pagal dizainą. Visuose vidaus architektūros srityse pinti baldai spinduliuoja ypatingą atmosferą. Čia itin stipriai išryškėja priartėjimas prie gamtos, malonus medžio kvapas. Pinti gaminiai, tai žavus metalo ir gamtos sąskambis. Ilsintis pintuose krėsluose juntama viso kūno relaksacija, kaip mažėja nuovargis. Supamos kėdės poveikis – itin raminantis.
Studija_SENSUS gaminiai gaminami iš natūralaus medžio ir vytelių, apdorotos natūraliais aliejais. Komodos (kurios naudojamos prieškambariuose, virtuvėse ir vonių kambariuose) pasižymi oro pralaidumu, vidinių aštrių briaunų nebuvimu, kokybe ir natūralių vytelių kvapu. Visa tai leidžia saugiai laikyti juose trikotažinius ir megztus rūbus.
Visi baldai ir interjeras gaminami pagal individualius užsakymus
Daugiau mūsų gaminių *****
Facebook „studija-sensus“
Email.: *****
pinti baldai - nuotrauka 1 pinti baldai - nuotrauka 2 pinti baldai - nuotrauka 3 pinti baldai - nuotrauka 4 pinti baldai - nuotrauka 5 pinti baldai - nuotrauka 6 pinti baldai - nuotrauka 7 pinti baldai - nuotrauka 8