Baidariu nuoma Zemaitija

kaina: 14,48 €(50,00 Lt) vieta: Plungė

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Baidarių sezonas atidarytas
Pagaliau vėl į baidares ir pirmyn!
Visai netikėtai ir labai lauktai atėjo atžingsniavo mūsų spalvotas pavasaris. O su juo pakilo ir pradėjo banguoti pamario upės.
Tad visus visus kviečiu suklusti ir išlįsti į lauką pasidžiaugti bundančiu pavasariu.
Pats laikas pramankštinti raumenukus, palankstyti kaulelius aktyviai poilsiaujant su draugais gamtoje.
Kviečiu nepraleisti progos praplaukti baidarėmis Minijos aukštupiu, Veiviržu, Babrungu, Virvyte.
Šios visos upės ypatingos tuo, kad vasarą retai užtenka vandens praplaukti jomis.
Minijos aukštupys ypatingas tuo, kad pavasario ir rudens laikotarpiu yra ekstremalus, srovė keliskart stipresnė nei vasarą bei neapsakomai graži gamta. Galimos vienos ar kelių dienų kelionės.
Babrungas - praplaukiamas tik ankstyvą pavasarį arba lietingą rudenį, todėl tikrai rekomenduoju išbandyti vieną įspūdingiausių ir didžiausių Minijos intakų.
Veiviržas - ekstremalus, su daug slenksčių bei užvartų maršrutas vienai arba dviem dienom. Jeigu plauksite pavasarį kai prasidės pumpurų skleidimas - tiesiog neapsakomai graži ir unikali gamta.
Virvytė - upė atitinkanti savo pavadinimą. Vingiuota kaip virvė ir su "mazgeliais", t.y. su užvartomis arba dideliais slenksčiais. Vidurį maršruto graži sodyba nakvynei.
Nusprendus praplaukti bent viena Žemaitijos upe ir pasiryžus iššūkiams, skambinkite mums - patarsime kas tuo laikotarpiu yra geriausia, kokia situacija su vandens lygiu.
Suorganizuosime nakvynes vidurį maršruto bei aprūpinsime visa būtina įranga.
Galite skambinti ir tik dėl konsultacijos apie kiekvieną Lietuvos upę, ar paklausti tik ką geriau imtis į kelionę pirmąkart plaukiant baidarėmis, nors ir ne pas mus plaukiate - mes pasiruošę nuoširdžiai atsakyti į visus Jūsų klausimus ir profesionaliai pakonsultuoti apie esamą situaciją upėse tuo laikotarpiu.
Daugiau informacijos galite gauti tel.: ***** arba el.paštu *****
baidariu nuoma zemaitija - nuotrauka 1