Stogu renovatsija

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Stogų renovacija
Aivaras *****


Dažna problema Lietuvoje – nublukęs, suskilęs ir apkerpėjęs stogas. Pastovus saulės, drėgmės, šalčio ir vėjo poveikis greitina stogo senėjimo procesą. Žmonės susidūrę su šiomis problemomis išleidžia daug pinigų keisdami visą stogo dangą, tačiau nesusimasto, kad jį dar galima išgelbėti ir atnaujinti, parinkus profesionalias stogo apsaugos medžiagas.
Siūlome priemones, kurios gali atnaujinti ir prailginti namo stogo eksploatavimą ilgam laikui ir išspresti jūsų problemas – apsauginės stogo sistemos, tinktančios visų tipų stogams. Tai Belgijos ir amerikiečių koncerno “Rust-Oleum Mathys” stogo sistemos “Dacfill” ir “Noxyde”.

“Dacfill” – ilgaamžė ir elastinga stogo danga, atspari drėgmei, taršai, UV spinduliams. Ji idealiai tinka asbestinių, bituminių bei vertikalių lakštinių stogų renovacijai. Dengiama šaltuoju būdų, naudojant teptuką, volelį ar purkšuvą. Atsiradus pagrindo įtrūkimams, danga išlaiko didelį tempimą. Norint pagerinti įtrūkimų atsparumą, galima naudoti armuojamą tinklelį “Dacfill Fleece”. Įtrūkimus.
stogu renovatsija - nuotrauka 1