Virėja-barmenė

kaina: 289,62 €(1 000,00 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Gerb. Direktoriau,


Esu 39 metų kvalifikuota virėja-barmenė su didele patirtimi šioje srityje. Profesija įgijau „Vilniaus Prekybos mokykloje“, galėčiau dirbti visą darbo dieną. Esu dirbusi įvairiose kavinėse bei viešoje maitinimo įstaigoje. Turiu didelę patirti sudarant valgiaraščius, bei organizuojant šventes. Manau, galėčiau greitai įsisavinti Jūsų įmonės darbo specifiką, nes esu gerai susipažinusi su tokios veiklos darbu. Galėčiau sėkmingai dirbti virėja ar barmene. Aš labai trokštu tokio darbo, kurį Jūs siūlote ir sėkmės atveju atiduočiau visą save savo pareigoms vykdyti.
Kaip rodo CV, esu kvalifikuota virėja, taip pat sugėbu organizuoti pobūvius ir sudarinėti valgiaraščius, moku dirbti kasos aparatu. Turiu puikius rusų, lenkų kalbos įgūdžius, taip pat susipažinusi su anglų, italų kalbos pagrindais, moku dirbti kompiuteriu..
Sugebu aiškiai ir efektyviai bendrauti žodžiu ir raštu, esu atsakinga, energinga, bei organizuota. Savo darbe esu savarankiška, kantri, turiu savo nuomonę ir požiūrį. Visada susikoncentruoju rimtam darbui ir esu pastabi, greita reaguoju į situaciją.

Tikiuosi, kad mano išsilavinimas, įgūdžiai ir asmeninės savybės atitiks Jūsų įmonės poreikius ir leis man būti vertingu darbuotoju. Dėkoju už Jūsų laiką svarstant mano kandidatūrą. Lauksiu Jūsų atsakymo.Pagarbiai,
Mariana Kremer