NAUJAS AUTOMOBILINIS MP***** GROTUVAS tik už *****,*****LT

kaina: 81,09 €(279,99 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

NAUJAS AUTOMOBILINIS MP***** GROTUVAS tik už *****,*****LT
MP***** AUDIO/VIDEO GROTUVAS, FM RADIJAS, SD/USB PALAIKYMAS, BLUETOOTH, AV*****IN! KAINA TIK *****,*****LT ***** Modelis: IHEX*****.
Ekranas: ***** colių *****.***** cm*****, TFT ekranas.
Rezoliucija: *****x***** px. *****:*****.
SD kortelė: Max. ***** GB, groja muzika, video failai iš SD kortelės, USB rakto arba MP***** grotuvo.
USB jungtis: USB *****.*****. ***** MB/s. siuntimo greitis.
FM/AM radio: *****MHz*****MHz.
Vidinis stiprintuvas: *****x*****W.
Garantija: ***** mėn.
Aprašymas: NAUJAS DAUGIAFUNKCINIS GROUVAS! Jūs ne tik galėsite klausytis muzikos, bet ir žiūrėti vaizdinę medžiagą ***** colių ekrane. Bluetooth funkcijos pagalba lengvai administruosite telefono funkcijas, kuri veikia laisvųjų rankų įrangos pagrindu.
VISKAS VIENAME: Muzikos grotuvas*****Video grotuvas*****Bluetooth laisvųjų rankų įranga*****FM*****Galinio vaizdo matymo galimybė! Prie prietaiso galima prijungti išorinį įrenginį, pvz., Ipod ar kitą MP***** grotuvą.
AV*****IN: Šį grotuvą galite naudoti ne tik kaip muzikos ir video prietaisą, bet ir kaip parkavimosi sistemą. Prisijungę automobilio galinio vaizdo matymo kamerą, dieną ir naktį ***** laipsnių kampu *****priklauso nuo kameros modelio***** matysite automobilio galinį vaizdą ir nuo šiol važiuosite saugiai!
Nesant besisukančių mechanizmų, svoris yra TIK ***** GRAMAI!
Grotuvo technologija pagrįsta AUKŠTA KOKYBE! Važiuok LINKSMAI IR SAUGIAI!
Audio formatai: MP*****, WMA, WAV, FLAC, APE, ACC, OGG formatai.
Video formatai: MPEG***** *****AVI*****, RM, RMVB, WMV, FLV formatai.
Paveikslų formatai: JPG, BMP, GIF formatai.
E*****Knyga: TXT formatas
AV*****IN: Yra, NTSC/PAL *****automobilio gale prijungiama galinio vaizdo kamera. Įjungus automobilio atbulinę eigą, grotuvo ekrane matomas galinis vaizdas ***** laipsnių kampu *****priklausomai nuo kameros modelio*****, įjungus priekinę eigą, vėl grįžtama į tą pačią funkciją, kuri buvo įjungta prieš tai*****.
Bluetooth: Yra, ***** metrų atstumo veikimas *****Bluetooth funkcija naudojama kaip laisvųjų rankų įranga. Susieję prietaisą su mobiliuoju telefonu, priimsite/išsiųsite skambučius per navigaciją. Matysite įeinančio skambučio numerį. Nereikės nukreipti dėmesio į telefoną ir jo imti, bendravimas tampa dar paprastesnis!*****.
FM/AM radijo: Yra, FM/AM radijo, skaitmeninė *****rankinė, automatinė***** kanalų paieška.
USB *****.***** jungtis: Yra, priekiniame skydelyje.
SD kortelės lizdas: Yra, priekiniame skydelyje.
Nuotolinis valdymas: Yra, IR valdymo pultelis
Priedai: MP***** grotuvas, IR nuotolinis valdymo pultas, USB kabelis, maitinimo laidas, lietuviška naudojimosi instrukcija, dėžutė.
PRIETAISAS NAUJAS, IŠTESTUOTAS IR PARUOŠTAS NAUDOJIMUI!
Modelis: IHEX*****. KAINA *****,***** LT. Pristatymas visoje Lietuvoje!
Mob: *****, neš*****
naujas automobilinis mp5 - nuotrauka 1 naujas automobilinis mp5 - nuotrauka 2 naujas automobilinis mp5 - nuotrauka 3 naujas automobilinis mp5 - nuotrauka 4 naujas automobilinis mp5 - nuotrauka 5 naujas automobilinis mp5 - nuotrauka 6 naujas automobilinis mp5 - nuotrauka 7 naujas automobilinis mp5 - nuotrauka 8