Dainavoje, Partizanų g., parduodamas šiuolaikiškas 3 kambarių butas

kaina: 52 131,60 €(179 999,99 Lt) vieta: žemėlapisKaunas, Partizanu g. 200

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Dainavoje, Partizanų g., parduodamas šiuolaikiškas 3 kambarių butas, kuris yra 12 aukštų mūriniame name (1984 m.), 3 aukšte. Bendras plotas – 64 kv.m. Labai patogus išplanavimas – virtuvė sujungta su svetaine, kiti kambariai nepereinami. WC ir vonia įrengti atskirose patalpose.
Butas labai tvarkingas, modernus ir prižiūrėtas: visur sudėti plastikiniai langai, ąžuolinės palangės, parketo grindys, šarvuotos lauko durys, du dideli įstiklinti balkonai, į kuriuos įeiti galima iš visų trijų kambarių. Pakeista elektros instaliacija, santechnika. Taip pat yra interneto ir kabelinės televizijos įvadai, vandens skaitliukai. Yra tamsusis kambarys. Atskiras įėjimas dviem butams, tad privatumas ir ramybė – garantuoti. Parduodame su dauguma baldų, tad patogiai įsikurti galėsite iškart.
Netoliese parduotuvė, šalia viešojo transporto stotelė, iš kurios puikus susisiekimas su bet kuria miesto dalimi. Kaimynai ramūs ir tvarkingi. Namo laiptinė švari, rakinama homofonine spyna, vienas liftas pakeistas nauju. Tai puikus pasiūlymas ieškantiems patogaus ir šiuolaikiško būsto!
dainavoje partizanu g - nuotrauka 1 dainavoje partizanu g - nuotrauka 2 dainavoje partizanu g - nuotrauka 3 dainavoje partizanu g - nuotrauka 4 dainavoje partizanu g - nuotrauka 5 dainavoje partizanu g - nuotrauka 6 dainavoje partizanu g - nuotrauka 7 dainavoje partizanu g - nuotrauka 8