RoverHair Itališkos plaukų priežiūros priemonės

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Roverhair – Italų įmonė, kuri specializuojasi kuriant, plėtojant ir siekiant inovatyvių bei efektyvių sprendimų plaukų priežiūros priemonių srityje. Roverhair prekinis ženklas – aukščiausios kokybės produktai, sukurti remiantis inovatyviausiomis technologijomis, patvirtintomis ir sertifikuotomis visoje Europos Sąjungoje. Įmonė įkurta 1975 metais. Nuo pat įsteigimo momento įmonės tikslas buvo tapti plaukų priežiūros produktų pasaulinio lygio tiekėja ir lydere. Siekiant įveikti vis didėjančią konkurenciją buvo susitelkta į produktų kokybę, veiksmingumą, saugų ir paprastą naudojimą bei rezultatą. Roverhair produktai platinami daugiau nei 50 pasaulio šalių, iš jų net 20 Europos Sąjungos valstybių narių. Daugiau informacijos apie produktus *****

SOMNIUM d‘ argan – Priemonių linija su Argano aliejumi

Idealiai tinka sausiems, pažeistiems plaukams. Argano aliejus ir keratinas maitina plaukus ir suteikia jiems šilkinį blizgesį. Efektyviai atstato ir pastebimai pagerina plaukų būklę.

SOMNIUM šampūnas - 1000 ml. - 500 ml.
SOMNIUM kondicionierius - 1000 ml. - 500 ml.
SOMNIUM purškiamas kondicionierius - 150ml.
SOMNIUM aliejukas – 150 ml.

Prekes didmenine kaina galite įsigyti internetu ***** (registracija didmeninkų paskyroje). Arba atvykti į mūsų parduotuvę Olandų 19-1, Vilnius stiliaus studija "Elstina"
roverhair italiskos plauku - nuotrauka 1