RoverHair Itališkos plaukų priežiūros priemonės

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Roverhair – Italų įmonė, kuri specializuojasi kuriant, plėtojant ir siekiant inovatyvių bei efektyvių sprendimų plaukų priežiūros priemonių srityje. Roverhair prekinis ženklas – aukščiausios kokybės produktai, sukurti remiantis inovatyviausiomis technologijomis, patvirtintomis ir sertifikuotomis visoje Europos Sąjungoje. Įmonė įkurta ***** metais. Nuo pat įsteigimo momento įmonės tikslas buvo tapti plaukų priežiūros produktų pasaulinio lygio tiekėja ir lydere. Siekiant įveikti vis didėjančią konkurenciją buvo susitelkta į produktų kokybę, veiksmingumą, saugų ir paprastą naudojimą bei rezultatą. Roverhair produktai platinami daugiau nei ***** pasaulio šalių, iš jų net ***** Europos Sąjungos valstybių narių. Daugiau informacijos apie produktus www.roverhair.lt 

SOMNIUM d‘ argan – Priemonių linija su Argano aliejumi

Idealiai tinka sausiems, pažeistiems plaukams. Argano aliejus ir keratinas maitina plaukus ir suteikia jiems šilkinį blizgesį. Efektyviai atstato ir pastebimai pagerina plaukų būklę.

SOMNIUM šampūnas ***** ***** ml. ***** ***** ml.
SOMNIUM kondicionierius ***** ***** ml. ***** ***** ml.
SOMNIUM purškiamas kondicionierius ***** *****ml.
SOMNIUM aliejukas – ***** ml.

Prekes didmenine kaina galite įsigyti internetu www.beautygroup.lt  *****registracija didmeninkų paskyroje*****. Arba atvykti į mūsų parduotuvę Olandų *****, Vilnius stiliaus studija "Elstina"
roverhair italiskos plauku - nuotrauka 1