Vaizdo registratorius DVR***** GPS AMBRELLA WWW.PIRKCIAU.LT

kaina: 135,83 €(468,99 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Vaizdo registratorius DVR***** GPS AMBRELLA WWW.PIRKCIAU.LT 
PALTUS VAIZDO REGISTRATORIŲ PASIRINKIMAS ŠIAULIUOSE. WWW.PIRKCIAU.LT 
Nė vienas nesame apsaugoti nuo nemalonių avarinių situacijų ir nuo piktybiškų kelių „erelių” išpuolių! Sakoma, atsarga gėdos nedaro, tad jeigu Jūs norite jaustis saugus ir užtikrintas kelyje, nepraleiskite įsigyti patikimą, aukštos klasės automobilinę vaizdo kamerą DVR***** GPS Ambrella, kuri patikimai užfiksuos eismo įvykio detales ir užkirs kelią ginčams!
DVR***** GPS AMBRELLA kaina TIK *****LT. Platesnė informacija www.pirkciau.lt 
Šis vaizdo registratorius yra aukštos specifikacijos, modernaus, gražaus dizaino. Lengvas ir mažas laikiklis su GPS antena, GPS inmuvu, su sensorika, naktiniu pašvietimu su dideliu ***** laipsnių apžvalgos kampu.
A***** KARTOS INTEGRUOTAS PROCESORIUS Ambrella A*****L*****.
FULL HD rašymo kokybė, todėl užfiksuotas vaizdas bus aiškus, matomas, ryškus.
VIDEO RAIŠKA: FULL HD *****x***** P*****; *****P*****:*****x***** P*****; *****P*****:*****x***** P*****.
ATMINTIS: *****GB ***** GB Mikro SD kortelė *****rekomentuojama ***** klasės ir aukšesnės klasės*****
Prietaisas turi judesio daviklį, galima įjungti judesio daviklio funkciją ir filmuos tik tada, kai bus aptiktas judantis objektas. Priešingu atveju, prietaisas nefilmuoja.
GPS sensorius *****pagreičio matuoklis***** automatiškai išsaugo vaizdą po kritimo arba keičiant pagreitį. Jutiklis skirtas matuoti transporto priemonės pagreitį.
DVR***** GPS Ambrella turi GPS orientaciją. Filmuotoje medžiagoje bus užfiksuotas realus laikas, realus važiuotas greitis. Programa leidžia pasirinkti Google žemėlapį ir perkeliama judėjimo trajektorija.
Tinka bet kuriai transporto priemonei.
Automobilinis vaizdo ir garso registratorius fiksuoja judėjimą kelyje, todėl šia kamera galėsite įrašyti kelių eismo taisyklių pažeidėjus, neteisėtus eismo dalyvių ar pareigūnų veiksmus, o įvykus eismo įvykiui ar nelaimei kelyje, visada turėsite aiškų ir patikimą įrodymą, jeigu avarinę situaciją sukėlęs vairuotojas arba pėstysis bandys išvengti atsakomybės. Šio registratoriaus nufilmuota medžiaga yra patikimas įrodymas pareigūnams, draudimo kompanijoms ar teismui.
Kelyje kiekvienas nori jaustis saugus, tad pasirūpinkite savo ir savo šeimos gerove DABAR. Kiekviename kelio posūkyje – nepraleiskite puikios progos ir įsigykite patikimą ir naudingą automobilinį vaizdo ir garso registratorių už išties puikią kainą!
Modelis: DVR***** GPS AMBRELLA, KAINA *****,***** NEMOKAMAS pristatymas visoje LIETUVOJE! Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Išrašome PVM sąskaitą*****faktūrą.
Mob: *****, *****
Daugiau informacijos: internetinėje parduotuvėje www.pirkciau.lt 
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje adresu Vilniaus *****, Šiauliai.
vaizdo registratorius dvr 730 - nuotrauka 1 vaizdo registratorius dvr 730 - nuotrauka 2 vaizdo registratorius dvr 730 - nuotrauka 3 vaizdo registratorius dvr 730 - nuotrauka 4 vaizdo registratorius dvr 730 - nuotrauka 5 vaizdo registratorius dvr 730 - nuotrauka 6 vaizdo registratorius dvr 730 - nuotrauka 7 vaizdo registratorius dvr 730 - nuotrauka 8