Lengvas uždarbis namie

vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Čia as pateiksiu svetaines, kuriomis pasitikiu ir uždirbu pinigus.. Aišku pradžia nėra lengva. Reikia nemažai darbo įdėti norint gauti pirmąją išmoką. Galiu garantuoti, jai nenuleisite ranku, jūsų pirmas atlyginimas bus mažiausiai 1000 dolerių!

Ir čia nereikia rinkti centus už el. pašto skaitymą ar panašiai. Jūs čia negausite keliu dolerių, kaip pas daugelį sponsorių. Jūs sąžiningai dirbdami uždirbsit keturžianklias sumas!!

Didelės kompanijos kaip: Kodak, Yahoo, eBay, Nike, Gold Star, Sky, Fox, internetinės Casino svetaines ir t. t. moka pinigus sponsoriams už reklamos realizaciją. O sponsoriai mums (prie jų prisiregistravusiems vartotojams ) moka už tų reklamų naršymą.

Per dieną šiam darbui praleisite apie 20 min. Rezultatai nebus iš karto kaip daugelis sponsorių žada (iš patirties sakau). Pirmą savo uždarbį 1093 dolerius gavau po keturių mėnesių. Toks pinigų ir laiko santykis nelabai vilioja, bet jai dirbsite, laikui bėgant rezultatai gerės! Rezultatų gerėjimas priklauso nuo referalų(referalas-tai žmogus, kuris prisiregistravo prie PTC sistemos per jus).

Čia populiariausi PTC sponsoriai, kurie tikrai moka pinigus. Visi jie naudoja Alertpay ir Paypal internetinius bankus. Kai kurie dar naudoja C-gold, Moneybookers. Iš čia pateiktų internetinių bankų galima pinigus persivest į savo banką (Swedbank, SEB ir t.t.). Norint iš čia pateiktu bankų pinigus pervest į savo banką, reikia žinoti savo IBAN kodą (tarptautinių pervedimų saskaitos nr.) IBAN galima sužinoti bet kuriame banke

*****

*****


Visų šių sponsorių sistema labai paprasta. Tiesiog reikia noro.

Turi klausimų? Kreipkis į mane, padėsiu *****

Sekmės dirbant internete! ;)
lengvas uzdarbis namie - nuotrauka 1