Silkiniu blakstienu priauginimas

kaina: 14,48 €(50,00 Lt) vieta: Panevėžys

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Profesionalus silkiniu blakstienu priauginimas PANEVEZYJE. Priauginimo proceduros trukme 2~4val priklausomai nuo zmogaus noru, blakstienu, blakstienu korekcijos proceduros laikas taipogi pora valandu priklausomai nuo kliento. Per viena priauginimo procedura priauginama apie 20~50 blakstienu ir daugiau. Garantuojamas profesionalus ir kruopstus blakstienu priauginimas.

Pirmiems trims klientams suteikiamos nuolaidos, be nuolaidos blakstienu priauginimas kainuoja: 50Lt. Blakstienu korekcijos kaina:50Lt.

Telefono numeris: *****, vardas: Jolanta.

Skype: sleegeor

Blakstienu privalumai:

* Ilgalaikis efektas – priaugintos blakstienos išsilaiko iki 2 mėnesių.

* Priaugintos blakstienos laikosi tiek, kiek laiko auga(naturali blakstieta"negyvena" ilgiau nei 90dienu!) bei neiškrenta natūrali blakstiena. Kadangi natūralios blakstienos krenta skirtingu laiku, maždaug kas 3-4savaites tikslinga atlikti korekciją-pildyma. Tokiu atveju jūsų blakstienos visą laiką atrodys tankios ir gražios!

* Priaugintos blakstienos yra lengvos, minkštos, patogios nešiojant ir atrodo labai natūraliai.
* Blakstienos atsparios saulės spinduliams, vandeniui, prakaitui, ašaroms.

* Jūs galėsite praustis duše, plaukioti, miegoti. Procedūra yra neskausminga ir maloni (gulite, ilsites, bendraujat klausote muzikos) , o priaugintos blakstienos jūsų žvilgsnį padarys išraiškingesnį, paslaptingesnį ir gražesnį.

BLAKSTIENU ILGIS IR TANKUMAS YRA PARENKAMAS PAGAL INDIVIDUALIUS REIKALAVIMUS. NATURALIOMS BLAKSTIENOMS NEKENKIA PRIAUGINTOS BLAKSTIENOS, KADAGI JOS VIS KEICIASI IR AUGA NAUJOS IR NAUJOS BLAKSTIENOS.