AKCIJA! PARKAVIMO SISTEMA SU LED EKRANU TIK 79LT

kaina: 22,88 €(79 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

AKCIJA! PARKAVIMO SISTEMA SU LED EKRANU TIK 79LT
PARKAVIMOSI SISTEMA SU LED EKRANU ir 4 DAVIKLIAIS. *****
PARKAVIMOSI SISTEMA su spalvotu, ryškiu LED EKRANU ir 4 JUTIKLIAIS, skirtais įmontuoti automobilio galiniame bamperyje. Parkavimo sistema yra universali ir tinka visiems automobiliams.
PS-37 kaina TIK 79 lt. Platesnė informacija mūsų internetinėje svetainėje *****
Už automobilio yra daug nematomų zonų, kai nesimato nei per šoninius, nei per priekinį veidrodėlį. Lyjant lietui matomumas dar labiau suprastėja. Bet kada prie automobilio gali atsirasti kliūtis (staiga privažiuoja mašina, pribėga vaikas, atsiranda stulpas ir t.t.). Galų gale labai sudėtinga parkuotis tarp mašinų. Su šia parkavimo sistema išvengsite kliūčių, prisiparkuosite prie kito automobilio 10 cm atstumu, ko neįmanoma padaryti žiūrint į veidrodėlius.
Sistema pradeda veikti pradėjus važiuoti. Parkavimąsi nedidelėje erdvėje palengvina jutikliai, kurie montuojami galiniame bamperyje. Ekrane rodomas atstumas iki kliūties. Kai nėra kliūties, ekranas išjungiamas, kad neblaškytų vairuotojo. Parkavimosi sistema remiasi modernia ultragarso signalo atstumo nustatymo technologija.
Spalvotas, ryškus LED ekranas su garsiakalbiu, spalvos: žalia, geltona, raudona (priklausomai nuo kliūties atstumo). Galimybė įjungti / išjungti garsinį signalą rankiniu būdu. Pavojaus perspėjimas - Bi-Bi-Bi 4 skirtingo ilgumo signalas (kuo arčiau kliūties, tuo vientisesnis garsas).
Šalčiui bei vandeniui atsparūs jutikliai, kurie Jus gelbės ištisus metus. Spalva – juoda/sidabrinė. Galimi ir kitos spalvos jutikliai. Spalva pasirenkama formuojant užsakymą.
PRIETAISAS NAUJAS, IŠTESTUOTAS IR PARUOŠTAS NAUDOJIMUI. Suteikiama garantija 12 mėn. GARANTUOJAME PATIKIMUMĄ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ.
PS-37 kaina TIK 79lt.
Pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS!
Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą.
Mob tel. : *****, el.p. *****.
Daugiau informacijos bei galima įsigyti elektroninėje parduotuvėje *****
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje, esančioje Vilniaus g. 230, Šiauliai adresu.
akcija parkavimo sistema su - nuotrauka 1 akcija parkavimo sistema su - nuotrauka 2 akcija parkavimo sistema su - nuotrauka 3 akcija parkavimo sistema su - nuotrauka 4 akcija parkavimo sistema su - nuotrauka 5 akcija parkavimo sistema su - nuotrauka 6 akcija parkavimo sistema su - nuotrauka 7 akcija parkavimo sistema su - nuotrauka 8