Patyręs IT profesionalas padės Jums arba Jusų įmonei

kaina: 2,90 €(10,01 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Sveiki,
jau ***** metų dirbu IT verslo segmente ,gerai išmanau įvairios specifikos IT infrastruktūras ir techniką, mėgstu greitą ir apčiuopiamą rezultatą, suderintą ir konstruktyvų darbą, mokų suburti gerą, veiksmingą ,efektingai veikiančią IT komandą .
Atlieku IT skyriaus vadovo, IT Projektų vadovo, IT specialisto arba Administratoriaus darbą ,konsultuoju *****įvairių IT infrastruktūrų projektavimą,diegimą,valdymą apimant kompiuterinius tinklus, duomenų centrą*****serverius, apskaitos programas *****Skaita, Agnum, Axapta, Rivilė, SAP, Scala*****
IT komandos tikslų nustatymas,biudžeto formavimas ir IT poreikių buvo mano neatskiriama darbo dalis.
Gerai išmanau Microsoft serijos produktus *****Windows OS,Windows Servers, Exchange, AD,MS SQL, MS AXAPTA ir.kt*****, Lotus Notes, Novell netware, VMware, Hyper_V*****.
Taip pat didelę patirtį instaliuojant ir aptarnaujant Serverius, diegiant Firewall , Wifi, Cisco routers , VPN ir Remote Desktop Sistemas*****. Esu sėkmingai dirbęs projektuojant IT sistemas ir atidarant mažmeninės prekybos centrus. Tikslesnės informacijos galite pažiūrėti LinkedIn portale *****www.linkedin.com/pub/edvardas*****milancius/*****/*****/*****b***** 
Mano tikslas *****panaudoti turimą didelę patirtį dirbant kaip Lietuvos taip ir Tarptautinėje aplinkoje ir savo įgytus įgūdžius vadovaujant IT skyriui arba IT projektams, organizuojant ir koordinuojant įmonės IT infrastruktūrą ,optimizuojant verslo procesus *****didinant jų efektyvumą ir optimizuojant kaštus.
Dirbu kaip nuolatinį darbą taip ir pagal individualios veiklos pažymą *****outsource*****. Galiu išrašyti sąskaitą. Visada prisiimu atsakomybę už atliktus projektus ir darbus.
Visada prisiimu atsakomybę už atliktus darbus.
Pagarbiai
Edvardas Milančius
Email: *****
tel.***** ***** *****