Pigios kartoninės perkraustymo dėžės Vilniuje

kaina: 0,87 €(3 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Labai pigiai parduodu naudotas kartonines perkraustymo dėžes Vilniuje. Visos dėžės yra tvarkingos, gali būti su užrašais. Yra skirtingų dydžių. Dežių kaina 2-3lt.
Yra įvairių dydžių, galima pasiimti patogiu metu. Dirbu 7 dienas per savaitę, galiu perduoti dėžes ir vėlai vakare, ir labai anksti ryte.
Visas dėžes galima rasti pašilaičių rajone.

Visos dėžės yra sluoksniuotos, dažniausiai dviejų arba trijų sluoksnių. Atrinktos, puikios būsenos. Ant kai kurių iš jų gali būti užrašai, skaičiai. Spalvos – ruda ir įvairiaspalvės. Visos dėžės yra tvirtos ir puikiai atlieka savo apsauginę funkciją. Tinka pervežimams, siuntiniams, pakavimui. Tam, kad būtų patogu dėžes transportuoti ir pervežti, jos visos yra sulankstytos.


Kodėl verta rinktis mano dėžes?

Labai gera kaina
Labai gera kokybė
Galima pasiimti jums patogiu laiku (galiu perduoti dėžes anksti ryte 7-8 valandą, galiu perduoti ir 22-23). Užtenka susiskambinti ir susiderinti patogų laiką.
Dirbu ne sau. Dirbu jums. Dirbu 7 dienas per savaitę.

Daugiau informacijos: *****
*****
Miestas: Vilnius

Raktažodžiai: Kartoninės Dėžės Vilniuje, Pigiausios Perkraustymo Dėžės, Siuntų Dėžės, Pakavimo Dėžės, Gofruoto Kartono Dėžės, Pakavimo Medžiagos, Perkraustymas, Kilnojamos Dėžės, Kartono Dėžės, Kartoninės Dėžės, Kartoninė Dėžė, Kartoninės dėžės Kaina
pigios kartonines perkraustymo - nuotrauka 1 pigios kartonines perkraustymo - nuotrauka 2 pigios kartonines perkraustymo - nuotrauka 3 pigios kartonines perkraustymo - nuotrauka 4