Parduodamas suremontuotas 3k. butas Šeškinėje

kaina: 69 508,80 €(239 999,98 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Parduodamas suremontuotas 3 k., 62,5 kv.m. butas Šeškinėje, Ukmergės gatvėje, 1/9 a., tinkantis ir komercinei veiklai (netoliese įsikūrę keletas komercinę veiklą vykdančių butų). Butas tvarkingas, suremontuotas ir gerai prižiūrėtas. Parduodamas su baldais ir buitine technika.

2 miegamieji kambariai. Yra 2 dvigulės lovos, spintos, komodos.
Erdvi svetainė su tamsiu odinių baldų komplektu.
Erdvi ir izoliuota virtuvė, apstatyta geros kokybės tamsiai rudu valgomojo stalo komplektu, kėdėmis. Yra elektrinė viryklė, naujas šaldytuvas.
Plastikiniai langai su stiklo paketais, orientuoti į rytus ir pietus.
Šarvo tipo durys.
Grindys išklotos plytelėmis bei laminatu.
Jaukus koridorius su spinta.
Tualetas ir vonia atskiri, tvarkingi, vonioje - skalbimo mašina.
Erdvus įstiklintas balkonas.
Yra visos komunikacijos: internetas, kabelinė televizija.
Laiptinė su kodine spyna.
Yra sandėliukas.
Ramūs kaimynai.

Srategiškai itin patogi ir gera vieta. Puikus ir lengvas susisiekimas su kitais mikrorajonais, kadangi namas išsidėstęs vos už poros kilometrų nuo miesto centro ir senamiesčio.

Išvystyta infrastuktūra, šalia mokama ir nemoka automobilių stovėjimo aikštelės, autobusų stotelės, prekybos centrai „MAXIMA“, „IKI“, „AKROPOLIS“, mokykla, vaikų darželis, poliklinika ir t. t.

Parduodamas be tarpininkų!!! Todėl maloniai prašome brokerių iš agentūrų nesikreipti.
parduodamas suremontuotas 3k - nuotrauka 1 parduodamas suremontuotas 3k - nuotrauka 2 parduodamas suremontuotas 3k - nuotrauka 3 parduodamas suremontuotas 3k - nuotrauka 4 parduodamas suremontuotas 3k - nuotrauka 5 parduodamas suremontuotas 3k - nuotrauka 6 parduodamas suremontuotas 3k - nuotrauka 7 parduodamas suremontuotas 3k - nuotrauka 8