Prabangi sodyba ant upės kranto

kaina: 92 678,41 €(320 000,01 Lt) vieta: žemėlapisJurbarko raj., Veliuona

Skelbimo galiojimas baigėsi!

PARDUODAMAS 5-IŲ KAMBARIŲ RENOVUOTAS NAMAS VELIUONOJE SU UNIKALIU VAIZDU Į NEMUNĄ
1986 metų statybos, renovuotas 2001 m. 2-jų aukštų rastinis namas su įspūdingu Nemuno kraštovaizdžiu pro langus. Rūsyje pirtis, skalbykla, katilinė ir poilsio kambariai. Šildymas autonominis kietu kuru (malkos, briketai). Parduodamas su baldais ir buitine technika. Aplinka sutvarkyta, apželdintas veja, gėlynai ir prižiūrėtas suaugusių vaismedžių sodas. Sklypo plotas 79 arai.Kambariai šviesūs, jaukūs, pasisėdėjimui skirta terasa ir veranda. Lauko virtuvėje galima įrengti atskirą svečių namelį. Per gėlyną ir sodą šlaitu veda laipteliai link Nemuno.Jei ieškote namo ant upės kranto gyvenimui, poilsiavimui ir komercinei veikla - tai puikus pasirinkimas! Namas puikiai tinkamas įrengti turizmo sodybą ar mini viešbutuką, motelį.
Dėl smulkesnės informacijos ar apžiūros galite kreiptis bet kuriuo Jums patogiu metu. Mielai prisiderinsiu ir suteiksiu visą Jus dominančią informaciją.
Trumpa objekto nuoroda: *****
prabangi sodyba ant upes - nuotrauka 1 prabangi sodyba ant upes - nuotrauka 2 prabangi sodyba ant upes - nuotrauka 3 prabangi sodyba ant upes - nuotrauka 4 prabangi sodyba ant upes - nuotrauka 5