Motociklinė RACIJA IR FM RADIJAS *****

kaina: 86,60 €(299,01 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Motociklinė RACIJA IR FM RADIJAS *****

UNIVERSALI RACIJA MOTOCIKLAMS. VIENU PASPAUDIMU GALITE KALBĖTIS SU ŠALIA SĖDINČIU AR TARP MOTOCIKLŲ.
Daugiau informacijos: ***** Pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS.
Prietaisui suteikiama 12 mėnesių garantija.
Modelis: BTM-13. Kaina su akcija 299,-LT.

RACIJA MOTOCIKLAMS - tai saugiausias ir patogiausias būdas bendrauti tarpusavyje sėdint ant vieno motociklo ar bendraujant tarp motociklų. Kaip susikalbėti, įspėti važiuojant motociklu? Be motociklinės įrangos tai padaryti neįmanoma. Naudojant šią įrangą vienu spustelėjimu galite kalbėtis ir puikiai girdėti. Galima klausytis radijo stočių per ausines. Apsaugotas nuo drėgmės, pašalinio triukšmo.
Prietaisas apsaugotas nuo pašalinio triukšmo ir drėgmės!
Labai patogu bendrauti važiuojant vienu motociklu tarpusavyje.
Sujungus dvi-tris-keturis šio modelio laisvųjų rankų įrangas, prietaisai veikia racijos pagrindu. Galima tarpusavyje bendrauti 100-500 metrų atstumu.
Laisvųjų rankų įranga tvirtinama ant šalmo. Ausinės tvirtinamos šalmo vidinėje pusėje. Mikrofonas apsaugotas nuo pašalinio triukšmo. Geras girdimumas garantuotas.
Priedai: Buitinis pakroviklis, tvirtinimas, klijuojama plokštelė, USB laidas, antena, baterija, bevielis PTT, mikrofonas, naudojimosi instrukcija lietuvių kalba, dėžutė.
PRIETAISAS NAUJAS, IŠTESTUOTAS IR PARUOŠTAS NAUDOJIMUI!
Modelis: BTM-13. Kaina 299,-LT
Mob: *****, *****
Galima tiesiogiai įsigyti internetinėje parduotuvėje *****
Parduotuvė adresu: Vilniaus 230, Šiauliai.
motocikline racija ir fm - nuotrauka 1 motocikline racija ir fm - nuotrauka 2 motocikline racija ir fm - nuotrauka 3 motocikline racija ir fm - nuotrauka 4 motocikline racija ir fm - nuotrauka 5 motocikline racija ir fm - nuotrauka 6 motocikline racija ir fm - nuotrauka 7 motocikline racija ir fm - nuotrauka 8