Šiltinimas termoputa

vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Termoputa į oro tarpus įpučiama slėginiu principu, taigi užpildo visas ertmes ir mikro įtrūkimus sienose. Kadangi užpildomos ertmės aplink langus ir duris, padidėja bendras namo sandarumas.

Termoputa sienose sudaro ištisinį izoliacijos sluoksnį, be siūlių, įtrūkimų ir šalčio tiltelių. Vientisas šiluminės izoliacijos sluoksnis visose namo sienose – efektyvus šilumos nuostolių mažinimas.namo sandarumas ir tuo pačiu sienų šiluminė varža.

Termoputa leidžia sienai kvėpuoti ir išgarinti drėgmę. Joje negyvena vabzdžiai ir graužikai. Medžiaga nepalaiko degimo proceso ir gaisro atveju jį stabdo.

Termoputa turi platų pritaikymą. Sienų šiltinimas, grindų šiltinimas, lubų šiltinimas, perdangų plokščių šiltinimas, šiltinimas už gipso plokščių. Tai pat dėl medžiagos „kvėpavimo“ galima šiltinti medinius apmūrytus namus.

Termoputa galima šiltinti sienų oro tarpus, kuriuose yra kitos (netinkamos oro tarpams ar netinkamai sudėtos) medžiagos – ekovata, polistireno granulės, vata, perlitas, spaliai. Prieš šiltinimo darbus išvalome iš sienų oro tarpo keramizitą ir šlaką.

Konsultuojame visais šiltinimo klausimais.

Dirbame visoje LietuvojeMob. tel. *****
*****
*****
siltinimas termoputa - nuotrauka 1