IHEX HYBRID II NAVIGACIJA SU VAIZDO REGISTRATORIUMI

kaina: 109,77 €(379,01 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

IHEX HYBRID II NAVIGACIJA SU VAIZDO REGISTRATORIUMI
GPS NAVIGACIJA IR VAIZDO REGISTRATORIUS VIENAME!!!
IHEX-HYBRID I tik 379LT. Suteikiama 12 mėn. garantija.
DIDELIS EKRANAS – IHEX HYBRID II turi didelį, 4.3 colių liečiamą ekraną. Dėka aukštos rezoliucijos "480 x 272" px. Jūsų matomas vaizdas ekrane dar ryškesnis, matomesnis, aiškesnis.
DAUG ATMINTIES – navigacijos apimtį galima praplėsti iki 32GB! Žemėlapiai kaskart atnaujinami ir pareikauja daugiau atminties. Su šia navigacija Jums niekada neklis tokių rūpesčių.
PROCESORIUS IR OPERATYVIOJI ATMINTIS – įspūdingu greičiu dviejų branduolių procesorius apdoroja informaciją, planuoja ilgus maršrutus. Procesoriaus galingumas 600MHz.
VAIZDO REGISTRATORIUS – įrašyti kelionės video medžiagą, kuri gali būti reikalinga ginčo atveju kelyje. Tai gali būti puikus įrodymas. Ciklinis rašymas, kameros sukinėjimo laipsnis.G-Sensorius. Video raiška 1280x720. 120 laipsnių apžvalgos kampas. Svarbių failų užrakinimas.
BLUETOOTH – Galėsite kalbėti telefonu per laisvųjų rankų įrangos funkciją.
IHEX-HYBRID I suderintas su IGO PRIMO programine įranga bei visos Europos žemėlapiais. Galėsite važiuoti po visą Europą - nevaržydami savęs. Taip pat važiavimo metu būsite perspėjami apie greičio matuoklius kelyje, garsinėmis ir vaizdinėmis instrukcijomis. Savarankiškas įspėjimų įjungimas/išjungimas apie įspėjamuosius ženklus. Kelių tikslų (taškų) planavimas, Kelionės įrašymas į atmintį, Būklės informacija apie adresus pažymėjus tašką bet kurioje žemėlapio plotmėje, Informacija apie kelionės laiką, atstumą, momentinį greitį. Pasirinkto maršruto demonstravimas, Kompasas, Automatinė nakties rėžimo funkcija neakins ir netrukdys vairavimui. Galimybė planuoti maršrutą Greituoju, Trumpuoju, Lengvuoju metodu. Dvimatis/Trimatis vaizdas 2D-3D, įspėja apie stovinčias greičio kameras, greičio viršijimą.
GALI VAŽIUOTI IR IEŠKOTI KELIO VISI: TIEK LENGVOJO, TIEK SUNKIOJO TRANSPORTO VAIRUOTOJAI IR PĖSTIEJI.
Modelis: IHEX – HYBRID II , KAINA DABAR TIK 379,LT
Prietaisas yra naujas, ištestuotas, paruoštas naudojimui.
Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą.
Mob: *****, *****
Daugiau informacijos: internetinėje parduotuvėje *****
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje adresu Vilniaus 230, Šiauliai.
ihex hybrid ii navigacija su - nuotrauka 1 ihex hybrid ii navigacija su - nuotrauka 2 ihex hybrid ii navigacija su - nuotrauka 3 ihex hybrid ii navigacija su - nuotrauka 4 ihex hybrid ii navigacija su - nuotrauka 5 ihex hybrid ii navigacija su - nuotrauka 6 ihex hybrid ii navigacija su - nuotrauka 7 ihex hybrid ii navigacija su - nuotrauka 8