Šiltinimas termoputa

Skelbimo galiojimas baigėsi!

***** – Termoputa į oro tarpus įpučiama slėginiu principu, taigi užpildo visas ertmes ir mikro įtrūkimus sienose. Kadangi užpildomos ertmės aplink langus ir duris, padidėja bendras namo sandarumas.

***** – Termoputa sienose sudaro ištisinį izoliacijos sluoksnį, be siūlių, įtrūkimų ir šalčio tiltelių. Vientisas šiluminės izoliacijos sluoksnis visose namo sienose – efektyvus šilumos nuostolių mažinimas.namo sandarumas ir tuo pačiu sienų šiluminė varža.

***** – Termoputa leidžia sienai kvėpuoti ir išgarinti drėgmę. Joje negyvena vabzdžiai ir graužikai. Medžiaga nepalaiko degimo proceso ir gaisro atveju jį stabdo.

***** – Termoputa turi platų pritaikymą. Sienų šiltinimas, grindų šiltinimas, lubų šiltinimas, perdangų plokščių šiltinimas, šiltinimas už gipso plokščių. Tai pat dėl medžiagos „kvėpavimo“ galima šiltinti medinius apmūrytus namus.

***** – Termoputa galima šiltinti sienų oro tarpus, kuriuose yra kitos *****netinkamos oro tarpams ar netinkamai sudėtos***** medžiagos – ekovata, polistireno granulės, vata, perlitas, spaliai. Prieš šiltinimo darbus išvalome iš sienų oro tarpo keramzitą ir šlaką.

Konsultuojame visais šiltinimo klausimais.

Dirbame visoje Lietuvoje
siltinimas termoputa - nuotrauka 1