Tapk FM Group dalimi!

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Turiu pasiūlymą veikliems, norintiems užsidirbti žmonėms. Kuo jis išsiskiria iš kitų panašaus pobūdžio pasiūlymų, kurių knibždėte knibžda internete? Netingėkite perskaityti visko iki galo ir sužinosite. Jei vis tik tingite – šis pasiūlymas tikrai ne jums. ;)

Prie FM Group prisijungiau niekieno nekalbinamas, susiradau ją pats. Daug metu dairiausi prie kokios čia kompanijos prisijungus, bet visos jos neatitikdavo dviejų, iš pažiūros visiškai paprastų mano reikalavimų:
1. Produktas turi būti kasdienio naudojimo ir svarbiausia – nebrangus.
2. Jokių licenzijų, nario, metinių ar dar kažkokių mokesčių. Nes jie atbaido visų pirma ne tuos, kurie nori užsidirbti, bet paprastus vartotojus, perkančius produktus savo reikmėms. O be tokių vartotojų nebus ir verslo.
FM Group bene vienintelė kompanija, kuri šiuos kriterijus atitinka. Taip pat, išanalizavęs marketingo planą, lygindamas su kitomis kompanijomis, kurių čia viešai nenorėčiau vardinti, nes tai būtų paprasčiausiai ne etiška, passiskaičiavau, jog tiems patiems lygiams pasiekti, FM Group užtenka ~20% mažesnių apyvartų. Plius kompanija pačiame jėgų žydėjime, veikia dešimt metų, iš jų aštuonis Lietuvoje, tai plėstis tikrai yra kur. Negana to, tiek pernai, tiek užpernai (tikiuosi gaus ir šiemet :) ), gavo sertifikatus už tai, kad padeda kurti geresnę Lietuvos ekonominę ateitį:
*****
*****

Pats patekau po aukščiausio lygio Lietuvoje nariais, tiksliau narėmis. Gaunu šimtaprocentinį palaikymą iš jų, tą patį siūlau ir jums. Grupė itin aktyvi, todėl yra nemaža tikimybė, jog vien jau nuo manęs asmeniškai, gausite keletą narių po savimi, kaip papildomą paskatinimą. Tiesa, tik tuo atveju, jei tikrai nuspresite aktyviai įsilieti į šią veiklą.

Ko tikiuosi iš jūsų? Aktyvumo, domėjimosi, klausimų, veiksmo. Esant galimybėms, dalyvavimo pristatymuose, apmokymuose, seminaruose. Tai išties svarbu, norint tobulėti ir siekti daugiau. Iš kur esate – visiškai nesvarbu.

Jei nusprendėte pasinaudoti šiuo pasiūlymu – susisiekite el. paštu: *****

Produkcijos katalogai:
Parumerija, kūno ir veido priežiūros priemonės:
*****
Makiažo priemonės:
*****
Viskas švariems namams:
*****
Išskirtinės kavos:
*****
tapk fm group dalimi - nuotrauka 1