"LAURĖNAI" vidaus apdaila - dekoras - tapyba

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Sveiki!

Esame vidaus apdailos specialistai - "LAURĖNAI". Mūsų tikslas - savo darbais sukurti unikalų interjerą, atspindinti kliento norus ir reikalavimus. Atlikti darbai ne tik traukia žmonių akis, jie taip pat sukuria norimą atmosferą: jaukią, modernę, brabangią. Kompanijos "LAURĖNAI" meistrai yra profesionalai ir turi ne mažesnę nei 10 metų patirtį. Darbus atliekame gyvenamosiose ir komercinese patalpose. Taip pat siūlome neeilines paslaugas: interjero detalių ( spintų, šaldytuvų, židinių ir t.t.) apdailą dekoratyviniu tinku/tapyba!!!

Siūlome šias Dekoratyvinio tinko technikas:
Venecijos tinkas ( stucco Veneiano), Marmuro ( marmorino), Poliruotas/vaškuotas tinkas (polished plaster), Reljefinis/meninis.

Taip pat teikiame šias paslaugas:
Tapybą ant sienų/interjero detalių, Profesionalaus dailininko paslaugas, Vidaus apdailkos darbų paslaugas, Gerą nuotaiką ir puikius rezultatus.

Dekoratyvinio tinko spalvų ir atspalvių pasirinkimas neribotas. Visi darbai unikalūs!

www laurenai com ***** *****
laurenai vidaus apdaila - nuotrauka 1 laurenai vidaus apdaila - nuotrauka 2 laurenai vidaus apdaila - nuotrauka 3 laurenai vidaus apdaila - nuotrauka 4 laurenai vidaus apdaila - nuotrauka 5 laurenai vidaus apdaila - nuotrauka 6