"LAURĖNAI" vidaus apdaila ***** dekoras ***** tapyba

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Sveiki!

Esame vidaus apdailos specialistai ***** "LAURĖNAI". Mūsų tikslas ***** savo darbais sukurti unikalų interjerą, atspindinti kliento norus ir reikalavimus. Atlikti darbai ne tik traukia žmonių akis, jie taip pat sukuria norimą atmosferą: jaukią, modernę, brabangią. Kompanijos "LAURĖNAI" meistrai yra profesionalai ir turi ne mažesnę nei ***** metų patirtį. Darbus atliekame gyvenamosiose ir komercinese patalpose. Taip pat siūlome neeilines paslaugas: interjero detalių ***** spintų, šaldytuvų, židinių ir t.t.***** apdailą dekoratyviniu tinku/tapyba!!!

Siūlome šias Dekoratyvinio tinko technikas:
Venecijos tinkas ***** stucco Veneiano*****, Marmuro ***** marmorino*****, Poliruotas/vaškuotas tinkas *****polished plaster*****, Reljefinis/meninis.

Taip pat teikiame šias paslaugas:
Tapybą ant sienų/interjero detalių, Profesionalaus dailininko paslaugas, Vidaus apdailkos darbų paslaugas, Gerą nuotaiką ir puikius rezultatus.

Dekoratyvinio tinko spalvų ir atspalvių pasirinkimas neribotas. Visi darbai unikalūs!

www laurenai com ***** *****
laurenai vidaus apdaila - nuotrauka 1 laurenai vidaus apdaila - nuotrauka 2 laurenai vidaus apdaila - nuotrauka 3 laurenai vidaus apdaila - nuotrauka 4 laurenai vidaus apdaila - nuotrauka 5 laurenai vidaus apdaila - nuotrauka 6