Darbas namuose

vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Darbas namuose*****man pavyko, pabandykite ir jus!!!
aš aptikau tai viename iš skelbimu ir nusprendžiau pabandyti. Tereikia pervest į duotas sąskaitas po ***** lt.
Paskui išbraukti pirma sąskaitos numeri ir įrašyti savo sąskaitos numeri į paskutine šešta eilute, ir talpinate šita straipsni kaip minimume ***** forumuose ir skelbimuose.
Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo ***** Litu ir nusprendžiau pabandyti.
ir atspėkit kas???

po keliu dienų man į sąskaita pradėjo kauptis pinigai… Aš negalėjau patikėti savo akimis, jog tai veikia.
noriu su Jumis pasidalinti kaip tai veikia, nes tai naudinga ir Jums, ir man. Aš jums pažadu, jeigu Jus tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturėsite Vilčiu gudrauti, jus pradėsite gauti daug daugiau pinigu, negu tikitės, per daug nesistengdami.
As ta laiska nukopinau patikeki manim tai tikrai veikia Man i saskaita Plaukia pinigai :DD
Netikite pabandykite ir jus tirkai pamatysite ir suprasite ;*****

pasiūly mas: Perskaitykite tai pora kartu!!! Išsaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers Jusi laukti. Sutikite ***** tai paprasta!!! Tai absoliučiai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik ***** Litu ir pora valandų internete. Svarbu: Tai ne apgavyste, tai visiškai legalu ir jus nekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, ir tai tikrai veikia!!! Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukcija ir ***** Litu ir dar daugiau bus jūsų nuo ***** iki ***** dienų laikotarpyje. Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyviu sąžiningumo.

yra trys paprasti Žingsniai:

*****. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti sąskaita bet kuriame Lietuvos banke.
*****. Pirmiausia į žemiau esančią ***** banko sąskaitą perveskite ***** Litus. Po to perveskite po ***** Litus ir į sekančias banko sąskaitas. Visa tai įvykdžius, Jus padarote paslauga, ir svarbiausia ***** tai visiškai legalu. Jus taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.

*****. LT*****
*****. LT*****
*****. LT*****
*****. LT*****
*****. LT*****
*****. LT*****

da ba r išbraukite iš sąrašo Nr. ***** sąskaitos numeri, perneškite visas sąskaitas vienu eiles numeriu į viršų, o į atlaisvinta Nr. ***** eilute įrašykite savo banko sąskaitos numeri.
išplatinkite šita straipsni kaip mažiausiai *****tuose forumu ir naujienų juostu, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite ***** kuo daugiau informacijos pasklis apie ši straipsnį, tuo didesnes bus Jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.

Šis internetinis verslas sėkmingai gyvuoja ir klesti dėl dalyviu sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viska atlikite kruopščiai ir nepagailėkite ***** Litu, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.

tai kainuoja tik ***** Litu ir kelias valandas nesunkaus darbo internete!!!
užsiimkite tuo dabar, neatidėkite rytdienai!!! Laikas pinigai!!!

o dabar aš papasakosiu, kodėl jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate.

tiesiog paprasta aritmetika: Sakysim iš ***** laišku ar straipsniu aš gausiu ***** atsakymus *****menkas rezultatas*****, tai reiškia aš uždirbsiu ***** Litu būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje.
dabar šitie ***** žmones išplatina dar po ***** pranešimu su jūsų sąskaitos numeriu jau ***** pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po ***** žmones ***** tai jau ***** Litu į sąskaita. Toliau šie ***** žmones daro po ***** patalpinimu su jūsų sąskaitos numeriu Nr. ***** pozicijoje ir atsako vėl tik ***** žmones ***** Jūsų pajamos ***** Lt. Toliau šitie ***** žmones patalpinę po ***** pranešimu, į kuriuos taip pat atsako tik ***** žmonės. Jums tai duoda ***** Litu pajamų *****jus ***** pozicijoje*****.

toliau dar įdomiau: šitie ***** žmones daro ***** patalpinimu su Jūsų sąskaitos numeriu Nr. ***** pozicijoje, atsako vėlgi po ***** žmones ***** tai ***** Litu. Paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti. Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius ***** Litu. Šiame versle svarbiausia būti sąžiningam. Kitaip nieko nesigaus. Ar Jus galite įsivaizduoti kiek žmoniu kasdien prisijungia prie interneto ir skaito šita straipsni, kaip ir Jus?! Kiekviena diena internete pasirodo nuo ***** iki ***** nauju vartotoju. Ir toliau jų skaičius nuolat auga! Kokie šansai, kad jie užsinorės pamėginti save kokioje nors naujovėj? Ar įsivaizduojate kokios galimybes? Su ***** Litu ir keliomis valandomis internete