Kruopštus, atsakingas maitinimo grandinių remontas

kaina: 2,90 €(10,01 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Kruopštus, atsakingas maitinimo grandinių remontas

Naudojantis kompiuteriu staiga pajutote degėsių kvapą? Vadinasi iš Jūsų kompiuterio išlindo Jūsų nekviestas „džinas“. Kai taip nutiko Jums, mes patariame kuo skubiau išjungti kompiuterį iš maitinimo lizdo, ištraukti bateriją, nepadarius to yra didžiulė tikimybė, kad perdegs lustas ar procesorius. Po „nekviesto svečio“ apsilankymo nerekomenduojame kompiuterio vėl jungti. PATARIAME kuo skubiau savo kompiuterį pristatyti pas specialistą, kuris „džino“ sukeltus padarinius pasistengs pašalti.

Maitinimo grandinių remontas yra priskiriamas prie sudėtingiausių kompiuterinės technikos gedimų remonto, todėl kad šis remontas reikalauja kruopštumo, susikaupimo ir laiko.

Jei jau „neklaužada džinas“ išlindo iš Jūsų kompiuterio, kuo skubiau pristatykite jį mums adresu Vilniaus g. 230, Šiauliai ir mes kuo skubiau Jums pagelbėsime.

Ką mes padarysime su Jūsų kompiuteriu? :
- PIRMIAUSIA IŠRINKSIME JĮ;
- SURASIME KURIOJE VIETOJE „DŽINAS“ PRIDARĖ DAUGIAUSIA ŽALOS;
- JEI BUS SUDEGUSI MIKROSCHEMA, MES JĄ KUO SKUBIAU PAKEISIME;
- „PABĖGĘ TAKELIAI“, MES JUOS NAUJUS PRAVESIME;

Suradus gedimą ir jį pašalinus, mes Jūsų kompiuterį paruošime pilnam, tolimesniam gyvenimui: surinksime jį, išvalysime dulkes, ištestuosime ir gražinsime kuo puikiausiai veikiantį kompiuterį.

Mus rasite adresu :
Vilniaus g.230, Šiauliai. (Patogus privažiavimas).
Mob: *****,
El.p. *****.
Skype: cipas.lt
Daugiau informacijos internetinėje svetainėje: *****
Darbo laikas: I-V: 9-18 val., VI: 9-14 val.
Kompiuterių remontas Šiauliuose.

MŪSŲ REMONTO IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS: remontas atliekamas vietoje, visa remontui reikalinga įranga vietoje, importuojame iš gamintojų detales už geriausią kainą, visi kompiuteriai registruojami sistemoje, kad klientui būtu ramu ir saugu, remontas atliekamas greitai, kruopščiai, sutaisomi praktiškai visi gedimai, priskiriami profesionalams, visapusiška konsultacija, suteikiama garantija iki 6 mėn. remonto darbams.
kruopstus atsakingas maitinimo - nuotrauka 1 kruopstus atsakingas maitinimo - nuotrauka 2 kruopstus atsakingas maitinimo - nuotrauka 3 kruopstus atsakingas maitinimo - nuotrauka 4