Universalios sejamosios

vieta: Kretinga

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Universali „KURT“ sėjamoji su dvigubo disko noragėliais gali sėti sėklas pageidaujamu kiekiu, pageidaujamame gylyje ir lygiomis eilutėmis. Sėjamoji prie traktoriaus jungiama 3-jų taškų sistema.
Sėjimo ritės yra universalios, jos gali būti tiksliai pritaikytos prie sėklos dydžio ir sėjimo normos. Nepanaudotos sėklų atsargos gali būti laikomos atskirai. Sėklavamzdžiai pagaminti iš 3-sluoksnio teleskopinio armuoto plastiko.
Traktoriuas padangų vėžes panaikina keturi lanksčių virbų įtaisai įrengti priekinėje sėjamosios dalyje. Akėtėlių sistema, ji užtikrina, kad dirvos paviršius būtų išlygintas, o pasėtos sėklos užbertos žeme.
Hidraulinę ar automatinę technologiniu vėžių įrangą operatorius gali lengvai valdyti rankiniu būdu. Technologiniu vėžių įrangą turi „tiesioginį pavaros sustabdymo mechanizmą” - šis mechanizmas sustabdo sėjimo operaciją ženklinimo metu, blokuodamas sėjamosios pavaros eigą. Šie mechanizmai gaminami iš specialaus grūdinto plastiko, pasižyminčio dideliu atsparumu nusitrynimui, korozijai ir pažeidimams. Dėl specialios belaipsnės pavarų dėžės” sėjamosios ritės gali suktis labai lėtai, kad ypač smulkios sėklos būtų pasėtos vienodai ir tolygiai. Sėjamoji sistema „4 padėčių” ričių pagalba gali lengvai pasėti išvardintas sėklas:
• Javus: kviečiai, miežiai, avižos, sėjamieji vikiai,
• Smulkias sėklas: rapsų, sezamo, svogūnų, sėmenų, morkų,
• Vidutinio dydžio sėklas: dobilų sėklos,
• Stambesnes sėklas: moliūgų, pupų, kukurūzų, avinžirnių, lešių.
universalios sejamosios - nuotrauka 1