Parduodu 12kl. 2014m. Lietuvių kalbėjimo įskaitas.

kaina: 5,79 €(19,99 Lt)

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Sveiki,

Esu parašiusi dvyliktos klasės 2014 metų lietuvių kalbos įskaitos kalbėjimus. Jau ne pirmi metai padedu pasiruošti abiturientams, todėl garantuoju gerą kokybę bei gerus atsiliepimus.
Kalbėjimas atitinka visus keliamus reikalavimus bei kalbėjimo laiką. Tekstas lengvai suvokiamas tad išmokti nebus labai sunku. Prie kalbos pridedu temos planą. Beje, visų paklausiu ir pasižymiu iš kur esate, nes to paties darbo nebesiunčiu į tapačią mokymosi įstaigą.
Šiuo metu turiu:
9. Ką reikėtų daryti, kad lietuvių kalba būtų prestižinė, plačiai vartojama kultūroje, mene, moksle ir neliktų tik buitine namų kalba? Savo požiūrį pagrįskite pavyzdžiais.
16. Kaip tautiškumas reiškiasi XXa. pab. ir XXI a. pr. lietuvių literatūroje? Savo požiūrį pagrįskite pavyzdžiais.
21. Ar sutinkate su mintimi, kad lietuvių literatūra neturi stiprių romano žanro tradicijų? Savo požiūrį pagrįskite lietuvių literatūros pavyzdžiais.
25. Ar senoji Lietuvos literatūra, skaitytojui siūlanti tapatintis su valstiečiais arba riteriais ir bajorais, gali būti įdomi šiandienos jaunimui? Savo požiūrį pagrįskite pavyzdžiais.
27. Ar verta literatūrą skaityti kaip vienos ar kitos epochos dokumentą? Savo požiūrį pagrįskite Lietuvos literatūros pavyzdžiais.
28. „Ten, kur ramiai miegama ir sočiai valgoma, didelių menininkų neiškyla. Reikia didelių įtampų, grėsmių.“ (literatūrologė V. Daujotytė) Ar pritariate tokiai nuomonei? Savo įžvalgas paremkite lietuvių literatūros pavyzdžiais.
30. Ar pritartumėte nuomonei, kad meniniam talentui reikštis padeda savanoriška ar priverstinė emigracija, susidūrimai su svetimomis kultūromis? Savo įžvalgas paremkite lietuvių literatūros pavyzdžiais.
Kaina: 20Lt
Mano duomenys: el.paštas: *****; tel.: ***** (geriau sms nes ne visada galiu atsiliepti)
Atsakau į visu Jūsų klausimus :)