Granulių presas OGM*****,*****A

kaina: 90 998,61 €(314 200 Lt) vieta: Radviliškis

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Jau ***** metai kaip gaminame granulių presą OGM*****,*****A. Jis skirtas granulių gamybai iš medienos pjuvenų, šiaudų, žolės miltų, durpių, kombinuotų pašarų, paukščių mėšlo, cukraus gamybos atliekų ir kitų žaliavų.
Veikimo principas
Paruošta granuliavimui žaliava sraigtiniu transporteriu patenka į bunkerį, iš kurio dozatoriumi tolygiai keliauja į maišytuvą. Maišytuve žaliava, intensyviai maišant, drėkinama vandeniu arba garu kol pasiekiamas granuliavimui reikiamas drėgnumas. Iš maišytuvo sudrėkinta masė patenka į presą. Tarp besisukančios matricos ir presuojančių valcų patekusi masė yra stipriai spaudžiama pro matricos skylutes. Tokiu būdu gaunamos granulės. Suformuotos karštos ir netvirtos granulės per noriją patenka į šaldytuvą. Šaldymo metu, pašalinus nereikalingą drėgmės kiekį, gaunamos norimo tvirtumo granulės. Atšaldytos granulės rūšiuotuve išrūšiuojamos: kokybiškos ***** laisvai byra per iškrovimo angą, o nesusiformavusios ***** nusiurbiamos į cikloną, iš kurio keliauja į presą papildomam presavimui.
Pagrindinės dalys: presas, sraigtinis transporteris, bunkeris, šaldytuvas***** rūšiuotuvas, ciklonas, norija, elektros spinta, dozatorius*****maišytuvas.

TECHNINIAI DUOMENYS:
Našumas granuliuojant, t/h:
*****medienos pjuvenas, šiaudus iki *****,*****.
*****durpes, paukščių mėšlą, saulėgražų lukštus, spalius iki *****,*****.
*****žolės miltus, kombinuotus pašarus, cukraus gamybos atliekas iki *****,*****.
Bendras el. variklių galingumas, ***** kW
Granuliatoriaus matricos skylutės skersmuo *****,***** mm.
Jungiamoji medžiaga vanduo.
Gabaritiniai matmenys *****ilgis/plotis/aukštis***** *****/*****/***** mm.
Masė ***** kg.

Kainos:
Granulių preso ОGM ***** *****,*****А komplektas ***** nuo *****,******Lt *****PVM*****%*****.
Matrica &#*****;*****,*****mm ***** &#*****;*****mm *****Vokietija, nerūdijantis pl.***** ***** nuo *****,******Lt *****PVM*****%*****
Matrica &#*****;*****mm arba &#*****;*****mm *****Lietuva, legiruotas pl.***** ***** nuo *****,******Lt *****PVM*****%*****EKO filtras ***** *****,******Lt *****PVM*****%*****
granuliu presas ogm 1 5a - nuotrauka 1