Oro šildytuvas kūrenamas kietu kuru KAMEN AIR

kaina: 1 708,47 €(5 899 Lt) vieta: žemėlapisŠiauliai, Tilžės g. 82A

Skelbimo galiojimas baigėsi!

"Kamen" pristato naujausią savo gaminį "Kamen AIR" oro šildytuvą. Katilo šilumokaitis ir korpusas pagamintas iš 6 mm katilinio plieno. Šie katilai išsiskiria plačiomis naudojimo galimybėmis ir paprastu, nebrangiu eksploatavimu. Lengvas pastatymas, kadangi nereikia jungti į šildymo sistemą.
Standartiniame modelyje oro šildytuvo "Kamen AIR" temperatūra katile reguliuojama rankiniu būdu arba su valdiklio ir orapūtės pagalba. Karšto oro srautą reguliuoja valdiklis, kurio pagalba nustatomas į patalpą paduodamas karšto oro srautas.
Veikimo principas. Katilo viduje sumontuoti vamzdiniai šilumokaičiai, kuriuos šildo degimo kameroje degantis kuras. Katilo galinėje dalyje sumontuotas ventiliatorius, kuris vamzdiniame šilumokaityje esantį orą priverstinai išstumia į viršutinę katilo dalį, kurioje sumontuotas oro srauto nukreipimas.

Video: *****

Pristatymas visoje Lietuvoje. Galima ir išsimokėtinai.
TAIP PAT ATLIEKAME IR KATILŲ MONTAVIMO, BEI KITUS ŠILDYMO IR SANTECHNIKOS DARBUS.

Kontaktai:
*****
*****
Dalingera, Tilžės g. 82A, Šiauliai
el.pard. *****
*****

Taip pat prekiaujame: granuliniai, dujiniai, kieto kuro, biomasės katilai, židiniai, elektriniai židiniai, krosnelės, pirtieskubilai, pirties pečiai, kaminai, saulės kolektoriai, granuliu talpyklos ir degikliai.
oro sildytuvas kurenamas kietu - nuotrauka 1 oro sildytuvas kurenamas kietu - nuotrauka 2