IŠSKIRTINIŲ BALDŲ GAMYBA UŽ PATRAUKLIĄ KAINĄ!

vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

NESTANDARTINIŲ BALDŲ GAMYBOS PASLAUGOS

UAB „Dastera“ teikia visas nestandartinių baldų gamybos paslaugas nuo Jūsų svajonės iki jos išsipildymo. Mūsų gaminiai yra individualiai pritaikyti kiekvienai Jūsų erdvei, atsižvelgiant į Jūsų norus ir poreikius. Nestandartiniai baldai įmonėje „Dastera“ yra gaminami pasitelkiant naujausias technologijas, o naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Tokie gamybos metodai leidžia išsipildyti visus Jūsų norus. UAB „Dastera“ atsižvelgia į kiekvieno kliento norus ir poreikius padeda sugeneruoti visas idėjas sumažinant gaminių kainas. Mūsų kompanijos kvalifikuoti specialistai padės jums sukurti jūsų individualų interjerą nuo idėjos generavimo, matavimų, brėžinių ruošimo iki baldų gaminimo, transportavimo ir surinkimo. Mes sukursime jaukią aplinką Jūsų namuose.
UAB „Dastera“ gamina nestandartinius baldus ne tik individualiuose namuose, butuose, kotedžuose ir pan. bet ir baldus biurui ar kitoms viešosioms įstaigoms pagal individualų dizainą.
Tikimės malonaus bendradarbiavimo.


tel. *****
el.paštas: *****
UAB "Dastera"
T. Ševčenkos 16, Vilnius
LT-03111, Lietuva
*****
isskirtiniu baldu gamyba uz - nuotrauka 1 isskirtiniu baldu gamyba uz - nuotrauka 2 isskirtiniu baldu gamyba uz - nuotrauka 3 isskirtiniu baldu gamyba uz - nuotrauka 4 isskirtiniu baldu gamyba uz - nuotrauka 5 isskirtiniu baldu gamyba uz - nuotrauka 6 isskirtiniu baldu gamyba uz - nuotrauka 7 isskirtiniu baldu gamyba uz - nuotrauka 8