Poilsiui, laisvalaikiui, šventėms

vieta: Akmenė

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Sveiki atvykę į mūsų kaimo turizmo sodybą, kuri randasi Kadagių k., Akmenės r. Čia Jūs būsite maloniai sutikti ir išlydėti.
                             Sodyba įsikūrusi pušyne, šalia gamtos ir kultūros parko, kuriame gali pasivaikščioti, pasivažinėti dviračiais, vyksta kasmetinės rajono šventės.Teritorija yra uždara.
                             Už 200 m nuo sodybos yra Pragalvio tvenkinys, įrengta maudykla, galima paplaukioti su vandens dviračiu. Netoliese yra įsikūręs aeroklubas, galime padėti užsakyti skrydį aplink Akmenės rajoną. Taip pat galime padėti suorganizuoti ekskursiją po Kamanų rezervatą, kuris yra tik 5 km nuo sodybos.
                             Sodyboje yra pabuvojęs Lietuvos Respublikos Prezidentas Algirdas Mykolas Brazauskas, Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas, ministrai Vilija Blinkevičiutė, Algirdas Monkevičius, rašytojas Edmundas Malūkas, kompozitorius Algirdas Motuza, aktorius Kostas Smoriginas, dainininkas Rytis Cicinas ir daugelis kitų žinomų žmonių.
                             Sodyba yra erdvi, įrengta įvairių sūpynių, sporto aikštynas, kuriame galima žaisti lauko tenisą, krepšinį, badmintoną, stalo tenisą ir pan. Yra lauko terasa su kubilu, židiniu bei šašlykine.
                              Įvairioms šventėms galima pasirinkti įvairaus dydžio ir stiliaus salę:
·         salė su sendaikčių ekspozicija (šventėms iki 20 žmonių);
·         didesnė pokylių salė vestuvėms, gimtadieniams ir kitoms šventėms (iki 70 žmonių), šalia įrenta virtuvė, kurioje galima pasigaminti maistą;
·         salė su uždaru baseinu su suomiška sauna (iki 15 žmonių);
·         jauki salė su rusiška pirtimi ir nedideliu baseinu (iki 17 žmonių).
            
             Galime pasiūlyti vienviečius ir dviviečius kambarius, skanų maistą tiek poilsiaujantiems, tiek pokylio dalyviams.
             Gyvenantiems ilgiau taikoma nuolaida.
poilsiui laisvalaikiui - nuotrauka 1 poilsiui laisvalaikiui - nuotrauka 2 poilsiui laisvalaikiui - nuotrauka 3 poilsiui laisvalaikiui - nuotrauka 4