Šunų viešbutis kaunas

vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Atostogos... kelionės..., bet kur ir kam palikti šuniuką, kad jis neliūdėtų. Kaimynas nenoriai, bet pašertų. Užrakinti vieną tuščiame bute... negerai, jis prikakos, kauks, kiti kaimynai pyks. Sugrįžę pamatysit, kad priešų sąrašas pailgėjęs...

Kad viso to neatsitiktų ir atostogos jums ir jūsų numylėtiniui būtų tikros atostogos be rūpesčių, mes pasiruošę jums padėti.

Kauno rajone, netoli Garliavos yra šunų viešbutis. Tai ko jums reikia. Nuo Kauno centro tik 15 min. kelio. Pakeliui važiuojant į pajūrį iš Marijampolės ar Alytaus. Pakeliui kauniečiams važiuojantiems į Lenkiją it t.t. Mus lengvai ras net pradedantis vairuotojas, kadangi mes užmiestyje, kur eismas neintensyvus.

Šuniukai gyvena kaip namuose. Grindys medinės, miega ant minkštų gultų. Kiekvienam skirtas atskiras „kambarys“ ir voljeras, atitinkantis veterinarijos reikalavimus. Didelis aptvertas sodas aktyviam lakstymui. Išleidžiami palakstyti 4 -5 kartus per dieną, paeiliui, bet ne visi iš karto, su priežiūra. Nė minutės nepaliekami be priežiūros. Jie mato vienas kitą, bet nesueina vienas su kitu,ir jaučiasi ramiau. Maitinimą derinam su šeimininku. Jei įpratęs prie spec. maisto, pageidautina, kad atsivežtumėt savo, jei maistui neišrankus išverdame košytes.

Kaina tik 20 litų...

Piktų ir agresyvių nepriimame.

Telefonas *****

*****

Skype: kes7691
sunu viesbutis kaunas - nuotrauka 1 sunu viesbutis kaunas - nuotrauka 2