VISI VAIZDO REGISTRATORIAI SU NUOLAIDA VALENTINO DIENOS PROGA

kaina: 43,44 €(149,99 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

VISI VAIZDO REGISTRATORIAI SU NUOLAIDA VALENTINO DIENOS PROGA
IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS VALENTINO DIENOS PROGA VISI VAIZDO REGISTRATORIAI SU NUOLAIDA!!!!
Artėjant Valentino dienai siūlome puikią idėją-dovaną, kuri tiks ir JAM IR JAI. Pasirūpinkite savo mylimųjų saugumu kelyje ir padovanokite praktišką dovaną vaizdo registratorių, kuris patikimai užfiksuos eismo įvykio detales ir užkirs kelią ginčams!
Nė vienas nesame apsaugoti nuo nemalonių avarinių situacijų ir nuo piktybiškų kelių „erelių” išpuolių! Sakoma, atsarga gėdos nedaro, tad jeigu Jūs norite kad Jūsų artimasis jaustųsi saugus ir užtikrintas kelyje įteikite praktišką dovanelę VAIZDO REGISTRATORIŲ.
PLATUS įvairiausių modelių, dydžių vaizdo registratorių pasirinkimas su NUOLAIDA *****.
PATIKIMI, KOKYBIŠKI, UNIVERSALŪS, AUKŠTOS RAIŠKOS, FULL HD, HD, SPALVOTI LED EKRANAI, TURINTYS DIDELĮ APŽVALGOS KAMPĄ NET IKI 178 LAIPSNIŲ, G-SENORIŲ, GPS SENSORIŲ, JUDESIO DAVIKLĮ, DVI KAMERAS IR DAUG KITŲ PRIVALUMŲ. Tai registratoriai, kurie atitiks net ir išrankiausio kliento poreikius.
Vaizdo registratorių kainuos NUO 150LT.
Visi prietaisai yra nauji, ištestuoti, patikimi. Suteikiama 12 mėn. garantija. Siunčiame į visus Lietuvos miestus, miestelius. Išrašome PVM sąskaitą faktūrą.
Platesnė informacija tel. *****, *****
Daugiau informacijos: internetinėje parduotuvėje *****
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje adresu Vilniaus 230, Šiauliai.
visi vaizdo registratoriai su - nuotrauka 1 visi vaizdo registratoriai su - nuotrauka 2 visi vaizdo registratoriai su - nuotrauka 3 visi vaizdo registratoriai su - nuotrauka 4 visi vaizdo registratoriai su - nuotrauka 5 visi vaizdo registratoriai su - nuotrauka 6 visi vaizdo registratoriai su - nuotrauka 7 visi vaizdo registratoriai su - nuotrauka 8