Veidrodžiai, klijuoto, dažyto ir laminuoto stiklo gaminiai

vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Jums galime pasiūlyti įvairių dydžių ir atspalvių veidrodžių; gaminių iš klijuoto stiklo; stiklinių vitrinų, lentynų, lentynėlių; gaminių iš laminuoto, dažyto stiklo, stiklines spintų duris su nuotrauka ar paveikslėliu. Dekoruojame baldus veidrodžiais ir stiklu.

UAB "VORAS IR KO" pagal individualius užsakymus taip pat projektuoja ir gamina įvairios paskirties baldus, taip pat įrangą kosmetologijos ir grožio salonams, kirpykloms, kavinėms ir restoranams, optikos salonams, drabužių parduotuvėms, vitrinas juvelyriniams dirbiniams, mobiliojo ryšio priemonėms.

Daugiau nei 20 metų patirtis!

Susisiekite su mumis el. paštu ***** arba paskambinkite: *****, *****, sukursime individualius Jūsų poreikius geriausiai atitinkančius, kokybiškus ir originalius baldus, veikdrodžius ir stiklo gaminius.
Daugiau informacijos apie mūsų gaminamus baldus, veidrodžius rasite ***** nuoroda
veidrodziai klijuoto dazyto ir - nuotrauka 1 veidrodziai klijuoto dazyto ir - nuotrauka 2 veidrodziai klijuoto dazyto ir - nuotrauka 3 veidrodziai klijuoto dazyto ir - nuotrauka 4 veidrodziai klijuoto dazyto ir - nuotrauka 5 veidrodziai klijuoto dazyto ir - nuotrauka 6 veidrodziai klijuoto dazyto ir - nuotrauka 7 veidrodziai klijuoto dazyto ir - nuotrauka 8