MALŪNAI, INKUBATORIAI, SEPARATORIAI IR KITA BUITINĖ ŪKIO ĮRANGA!

vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

**************

Mes džiaugiamės galėdami Jums pristatyti kokybiškus buitinius įrenginius, pagamintus Rusijoje arba kitur rytuose. Tai patikimi, naujos kartos, išvaizdūs ir funkcionalūs įrenginiai, sukurti atlikti daugelį ūkinių darbų:

Malūnai padės sumalti ar sutraiškyti grūdus ir kitokį pašarą, susmulkinti šieną (šiaudus), šakniavaisius ir žolę; Modernaus, bet paprasto inkubatoriaus pagalba išperėti viščiukus (žąsiukus, ančiukus, karvelius, fazanus, putpeles ir kitus paukščiukus); Melžimo įrenginiai gali pamelžti karves (ožkas, kumeles, kupranugares, brėdes), o iš pieno atskirti grietinėlę, kintančių apsukų separatoriumi, sumušti sviestą elektrine sviestamuše.

Taip pat siūlome:

Karučiai bidonams, praustuvai su vandens pašildymu, autonominiai ar dyzeliniai šildytuvai, ("minkštos" šilumos) taupios šildymo plokštės, motoblokai, medžio apdirbimo staklės, saulės baterijos, šilumokaičiai, autonominės elektrinės dirbančios ant kieto kuro ir dar kitos labai naudingos įrangos, palengvinančios ūkininko - šeimininko nelengvą dalią.

Nes tik panaudojant šiuolaikines technoloigijas Jūsų pagaminta produkcija bus pigesnė ir konkurencinga rinkoje. Pirmiausia siūlome buitinius įrengimus, kurie papraščiausiai pajungiami į 230V (europinis standartas iki 250V) elektros tinklą, t.y. į "paprastą" elektros lizdą (rozetę). Turintiems trifazės (400V) elektros įvadą galime pasiūlyti tokių pat ar galingesnių įrenginių. Taip pat pagaminti (ar rekomenduoti kas pagamintų) Jūsų norimo našumo įrenginį pagal užsakymą. Visiems mūsų parduotiems įrengimams taikome garantiją, turime atsargines dalis: variklius, peilius, sietus ir kt. MŪSŲ KLIENTAMS ATLYGINAME UŽ KIEKVIENĄ REKOMENDACIJĄ! DOVANA - FIRMINIS MALŪNO SIETAS, PEILIS ARBA LYDIEJI SAUGIKLIAI.

Taip pat taikome kitas akcijas, apie kurias maloniai prašome teirautis tel. *****; *****; (*****
malunai inkubatoriai - nuotrauka 1 malunai inkubatoriai - nuotrauka 2 malunai inkubatoriai - nuotrauka 3 malunai inkubatoriai - nuotrauka 4 malunai inkubatoriai - nuotrauka 5 malunai inkubatoriai - nuotrauka 6 malunai inkubatoriai - nuotrauka 7 malunai inkubatoriai - nuotrauka 8