MALŪNAI, INKUBATORIAI, SEPARATORIAI IR KITA BUITINĖ ŪKIO ĮRANGA!

vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

*****WWW.VISIMALUNAI.LT* ****

Mes džiaugiamės galėdami Jums pristatyti kokybiškus buitinius įrenginius, pagamintus Rusijoje arba kitur rytuose. Tai patikimi, naujos kartos, išvaizdūs ir funkcionalūs įrenginiai, sukurti atlikti daugelį ūkinių darbų:

Malūnai padės sumalti ar sutraiškyti grūdus ir kitokį pašarą, susmulkinti šieną *****šiaudus*****, šakniavaisius ir žolę; Modernaus, bet paprasto inkubatoriaus pagalba išperėti viščiukus *****žąsiukus, ančiukus, karvelius, fazanus, putpeles ir kitus paukščiukus*****; Melžimo įrenginiai gali pamelžti karves *****ožkas, kumeles, kupranugares, brėdes*****, o iš pieno atskirti grietinėlę, kintančių apsukų separatoriumi, sumušti sviestą elektrine sviestamuše.

Taip pat siūlome:

Karučiai bidonams, praustuvai su vandens pašildymu, autonominiai ar dyzeliniai šildytuvai, *****"minkštos" šilumos***** taupios šildymo plokštės, motoblokai, medžio apdirbimo staklės, saulės baterijos, šilumokaičiai, autonominės elektrinės dirbančios ant kieto kuro ir dar kitos labai naudingos įrangos, palengvinančios ūkininko ***** šeimininko nelengvą dalią.

Nes tik panaudojant šiuolaikines technoloigijas Jūsų pagaminta produkcija bus pigesnė ir konkurencinga rinkoje. Pirmiausia siūlome buitinius įrengimus, kurie papraščiausiai pajungiami į *****V *****europinis standartas iki *****V***** elektros tinklą, t.y. į "paprastą" elektros lizdą *****rozetę*****. Turintiems trifazės *****V***** elektros įvadą galime pasiūlyti tokių pat ar galingesnių įrenginių. Taip pat pagaminti *****ar rekomenduoti kas pagamintų***** Jūsų norimo našumo įrenginį pagal užsakymą. Visiems mūsų parduotiems įrengimams taikome garantiją, turime atsargines dalis: variklius, peilius, sietus ir kt. MŪSŲ KLIENTAMS ATLYGINAME UŽ KIEKVIENĄ REKOMENDACIJĄ! DOVANA ***** FIRMINIS MALŪNO SIETAS, PEILIS ARBA LYDIEJI SAUGIKLIAI.

Taip pat taikome kitas akcijas, apie kurias maloniai prašome teirautis tel. ***** ***** ***** *****; ***** ***** ***** *****; ***** *****
malunai inkubatoriai - nuotrauka 1 malunai inkubatoriai - nuotrauka 2 malunai inkubatoriai - nuotrauka 3 malunai inkubatoriai - nuotrauka 4 malunai inkubatoriai - nuotrauka 5 malunai inkubatoriai - nuotrauka 6 malunai inkubatoriai - nuotrauka 7 malunai inkubatoriai - nuotrauka 8