Sklypas su nebigtu statyti dviejų aukštų namu

kaina: 10 571,13 €(36 500,00 Lt) vieta: žemėlapisJurbarkas, Meškininkai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Jei pasiilgote ramaus gamtos prieglobsčio - išnaudokite progą įsigyti 17 arų sklypą su nebaigtu statyti namu. Vos per kelis metrus nuo sklypo augantis brandus, užstojantis vėją, pušynas, suteikia ramybės. Miške augantys viržiai ir kiti augalai skleidžia malonų, sodrų ir gaivų kvapą. Teritorijoje auga obelys, serbentai, avietės, o miške gausu mėlynių.

Visas sklypo plotas padengtas derlingu juodžemiu, tinkamu sėti vejai. Dekoratyvine veja galite papuošti sodybą ir mėgautis raminančia žaluma.

Namas neįrengas, todėl eksterjerą ir interjerą galėsite sukurti patys, pagal savo norus bei pageidavimus. Po visu namu iškastas rūsys. Namo sienos storos, apšiltintos. Už 500 m. nuo sklypo yra didžiulis vandens telkinys, kuriame galite maudytis ar žvejoti.

Įsigykite sklypą ir maloniai leiskite laiką gamtos apsuptyje! Sukurkite savo oazę, kurioje galėsite saugiai jaustis, pailsėti, sukaupti jėgų ir energijos naujiems darbams!

Kontaktai:

Meškininkų km, Jurbarko raj.

Tel. *****
sklypas su nebigtu statyti - nuotrauka 1 sklypas su nebigtu statyti - nuotrauka 2 sklypas su nebigtu statyti - nuotrauka 3