DVR VAIZDO registratorius su GPS antena, GPS sensoriumi ir 2 kameromis

kaina: 95,28 €(328,98 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

DVR VAIZDO registratorius su GPS antena, GPS sensoriumi ir 2 kameromis

DVR VIDEO registratorius su GPS antena, GPS sensoriumi ir LIETIMUI LAUTRIU EKRANU ir 2 kamerom, su 170LT nuolaida!
DVIEJŲ KAMERŲ VIDEO REGISTRATORIUS FILMUOJA PRIEKĮ IR SALONĄ.
Daugiau informacijos ir galima tiesiogiai įsigyti elektroninėje parduotuvėje *****
Garantija 12 mėn. Pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS!
Prietaisas yra naujas, ištestuotas, paruoštas naudojimui.
Modelis: DVR-8000 GPS, KAINA 329,-LT SU 170 LT NUOLAIDA.
Vaizdo registratorius gali būti vos ne vienintelė galimybė įrodyti savo nekaltumą. Nes tai yra nešališkas ir nepaperkamas liudytojas, kuris iš tikro nebijo nieko, nei grasinimų, nei aukštų oponento pareigų ar šantažo. Taigi, naudojantis video registratorių įgyja visą eilę pranašumų, kuriuos sunku nuginčyti. Naudojant kameras su dviem objektyvais, nenutrūkstamai bus fiksuojama ne tik kas vyksta priekyje, bet taipogi ir automobilio salone (aktualu taksi, autobusų ir mikroautobusų, spec tarnybų, vairavimo mokymo automobiliams). Šio modelio privalumas, kad abi kameros sukinėjamos 180 laipsnių kampu ir galima jas nukreipti į šonus, abi į priekį praplečiant vaizdą. GPS antenos pagalba užfiksuos datą, laiką kada įvyko eismo įvykis bei greitis, nes dažnai ginčijamasi, kad greitis buvo per didelis.
Spalvotas TFT 2.0 colių ekranas, 1280x480 (2CH), 640x480 (1CH) rezoliucija.
Kameros kampas: Kamerų pasukimo kampas net 180 laipsnių.
Atmintis iki 32GB.
Kamera automatiškai pradeda įrašymą įjungus automobilio maitinimą, sustoja ir išsijungia – išjungus automobilio maitinimą. Įrašas vyksta laiko intervalais arba kol kortelė bus pilna. Ciklas – pritrūkus kortelėje laisvos vietos, rašoma iš pradžių ant jau įrašytų vaizdų.
Failo užraktas - paspausdu vieną mygtuką, prietaisas užrakina svarbų failą ir ciklo rašymo metus failas neužrašomas ant viršaus.
Prietaisas turi GPS orientaciją. Filmuotoje medžiagoje užfiksuojamas realus laikas, data, realus važiuotas greitis. Programa leidžia pasirinkti Google žemėlapį ir perkialiama judėjimo trajektorija.
GPS Sensorius (pagreičio matuoklis) - automatiškai išsaugo vaizdą po kritimo arba keičiant padėtį. Jutiklis skirtas matuoti transporto priemonės pagreitį.
Prietaisas naudojamas: automobiliuose kaip eismo nelaimės įrodymo ar prevencinės kontrolės vaizdinė medžiaga; Turistinėse kelionėse; Taxi automobiliuose; Specialios paskirties technikoje bei automobiliuose; Tolimųjų reisų sunkvežimiuose.
Modelis: DVR-8000 GPS, KAINA DABAR TIK 329,-LT SU 170 LT NUOLAIDA. NEMOKAMAS pristatymas visoje LIETUVOJE! Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą.
Mob: *****, *****
Daugiau informacijos: internetinėje parduotuvėje *****
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje adresu Vilniaus 230, Šiauliai.

dvr vaizdo registratorius su - nuotrauka 1 dvr vaizdo registratorius su - nuotrauka 2 dvr vaizdo registratorius su - nuotrauka 3 dvr vaizdo registratorius su - nuotrauka 4 dvr vaizdo registratorius su - nuotrauka 5 dvr vaizdo registratorius su - nuotrauka 6 dvr vaizdo registratorius su - nuotrauka 7