Beglobis katinas Blicas ieško namų

vieta: Marijampolė

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Nieko nėra maloniau, kai gali pagloboti mažą katinėlį, jį pažinti ir būsimiems šeimininkams papasakoti apie jo charakterį, mėgstamus užsiėmimus ir pan.
Štai ir dabar globoju vieną mylimuką, kuriam ieškau pačių geriausių namų, kuriuose jis bus laukiamas ir mylimas. Blicas - puikus, gero būdo vos, 4 mėnesiukų katinėlis. Jis labai mielas, draugiškas, mėgsta žmogaus kompaniją, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, maistui nėra išrankus (kartais paragauja net šuniuko košės su mėsyte).
Šis jaunas katinėlis namuose elgiasi gana ramiai, mėgsta tyliai susiraityti ant kelių ar šiaip greta žmogaus ir snausti, snausti, snausti...Bet, vos paglosčius, su didžiausiu malonumu pradeda mėgautis glamonėmis ir murkti . Kambaryje vaikščiojančių šunų nebijo, svarbu, kad tik jo neskriaustų. Žodžiu - neturiu jam jokių priekaištų, žaidi su juo - žaidžia, palieki ramybėje - nesiaubia namų ir ramiai laukia, kol grįši pas jį
Katinėlis turi švarų kailiuką, išmaudytas, nukirmintas, iškastruotas, visiškai pasiruošęs naujiems namams. Paskambink dėl jo tel.
Marijampolė
beglobis katinas blicas iesko - nuotrauka 1 beglobis katinas blicas iesko - nuotrauka 2 beglobis katinas blicas iesko - nuotrauka 3 beglobis katinas blicas iesko - nuotrauka 4 beglobis katinas blicas iesko - nuotrauka 5 beglobis katinas blicas iesko - nuotrauka 6